Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Jaartal | 2000 |
Techniek | Zeefdruk |
Stijl | Abstract |
Onderwerp | Abstract |
Ingelijst | Ingelijst |
Afmetingen | 60 x 82 cm (h x b) |
Incl. lijst | 83 x 108 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Kleurrijk werk van de kunstenaar Mohammed Quraish (1965) met lijst. Het werk is mooi van kleur en in goede staat. Het werk heeft een lijst maar deze is niet nieuw. Het werk kunt u vooraf komen bekijken en beoordelen. Het werk kan na aankoop afgehaald worden bij galerie Rotor in Gorcum of verzonden worden per koerier.
Ook kunnen wij uw inlijstingen verzorgen.
Conditie | |
Conditie | Zeer Goed |
Objectlocatie | Gorinchem, Nederland |
Starttijd | 14-1-2023 om 10:50 |
Eindtijd | 25-3-2023 om 16:19 |