zeer groot werk van Monique Declercq.olieverf op doek. gesigneerd. 1 restauratie aan doek. formaat doek : 100 cm op 80 cm. formaat inclusief kader : 123 cm op 103 cm. in originele staat. 20ste eeuw. geen verzending, enkel afhalen in onze winkel The Retrohouse te 3111 Wezemaal
Redelijk
echtheid wordt gegarandeerd
Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Wezemaal, België