Mr. Strange - THE BLUE SWIMMING POOL - Verkocht

Mr. Strange - THE BLUE SWIMMING POOL kopen? Bied vanaf 85!
Mr. Strange - THE BLUE SWIMMING POOL kopen? Bied vanaf 85!Mr. Strange - THE BLUE SWIMMING POOL kopen? Bied vanaf 85!Mr. Strange - THE BLUE SWIMMING POOL kopen? Bied vanaf 85!Mr. Strange - THE BLUE SWIMMING POOL kopen? Bied vanaf 85!Mr. Strange - THE BLUE SWIMMING POOL kopen? Bied vanaf 85!Mr. Strange - THE BLUE SWIMMING POOL kopen? Bied vanaf 85!Mr. Strange - THE BLUE SWIMMING POOL kopen? Bied vanaf 85!
  • Mr. Strange (1964)
TypeFotografie
Jaartal2022
TechniekDigitale Print
StijlSurrealistisch
OnderwerpSport
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen70 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage1/30
Mr Strange (Jean-Marie Gitard) is een Franse kunstenaar die met een zekere spot het surrealisme hanteert.
Blik op een wereld, ondersteboven.
Als kunstenaar is hij aanwezig in vele collecties in Frankrijk en in het buitenland.

Giclée op Kodak papier.
Proef 1/30 genummerd en met de hand gesigneerd in de witte marge.
Droog gebosseleerd kunstenaarsstempel (initialen MS)
Wordt verzonden met een certificaat van echtheid.
Totale afmeting: 70 x 50 cm.
De witte rand van 2 cm vergemakkelijkt de installatie van het werk in een mat.
Nieuw / nooit ingelijst.
Verzonden door Colissimo in een geschikte koker.

Mr. Strange (1964)

FransFransAlle items van deze kunstenaar (6)
Geplaatst door  mrstrange_64
FA. (6)

Lid sinds 2020
78 verkochte items
Alle items van deze verkoper (7)
50 cm
70 cm
Dit item is verkocht voor 109,25 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:23-08-2022 om 22:24
Eindtijd:01-09-2022 om 21:20
Biedingen (2)
svanm
01 sep. / 21:15
€ 95
Sappho11
28 aug. / 22:49
€ 85