Mynke Buskens - Suddenly everything was in danger

Mynke Buskens - Suddenly everything was in danger kopen? Bied vanaf 950!
Mynke Buskens - Suddenly everything was in danger kopen? Bied vanaf 950!Mynke Buskens - Suddenly everything was in danger kopen? Bied vanaf 950!Mynke Buskens - Suddenly everything was in danger kopen? Bied vanaf 950!Mynke Buskens - Suddenly everything was in danger kopen? Bied vanaf 950!Mynke Buskens - Suddenly everything was in danger kopen? Bied vanaf 950!Mynke Buskens - Suddenly everything was in danger kopen? Bied vanaf 950!Mynke Buskens - Suddenly everything was in danger kopen? Bied vanaf 950!Mynke Buskens - Suddenly everything was in danger kopen? Bied vanaf 950!

Geplaatst door  bloomingdale

Lid sinds 2017
0 verkochte items
Alle items van deze verkoper (1)
  • Mynke Buskens (1953)
TypeTekening / Aquarel
Jaartal1988
TechniekPastel/Krijt
OnderwerpBloemen en Planten
IngelijstIngelijst
Afmetingen120 cm x 160 cm (h x b)
Lijst122 cm x 162 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Tekening uit de serie boomgaardtekeningen uit 1988/1989.
Mynke Buskens had diverse solo tentoonstellingen o.a. Princessehof Leeuwarden en Teylers Museum Haarlem

Mynke Buskens (1953)

Alle items van deze kunstenaar(1)
Geplaatst door  bloomingdale

Lid sinds 2017
0 verkochte items
162 cm
122 cm
160 cm
120 cm
Starttijd:15-06-2022 om 13:28
Eindtijd:24-06-2022 om 22:14
Openingsbod€ 950
ObjectlocatieAmsterdam, Nederland
VerzendingUitsluitend afhalen op locatie