N. Schäfer – Olieverf – Bos – Gesigneerd - 1962 - DAKA-AANBIEDING - Verkocht

N. Schäfer  – Olieverf  – Bos  – Gesigneerd - 1962 - DAKA-AANBIEDING  kopen? Bied vanaf 23!

Verkoopprijs: € 33,00

N. Schäfer  – Olieverf  – Bos  – Gesigneerd - 1962 - DAKA-AANBIEDING  kopen? Bied vanaf 23!N. Schäfer  – Olieverf  – Bos  – Gesigneerd - 1962 - DAKA-AANBIEDING  kopen? Bied vanaf 23!

Ongespecificeerd

Geplaatst door  kunst_ikhebje
FA. (83)

2888 verkochte items
Alle items van deze verkoper (18)
  • Ongespecificeerd

-DAKA-Aanbieding** (zie onderaan deze omschrijving).

Een kleurrijk olieverfschilderij op doek, gesigneerd “N. Schäfer” uit 1962. Mogelijk zou het hier om de kunstenaar Nicolaas Schäfer (1897-1971) gaan. Wij hebben hierover geen duidelijkheid kunnen krijgen.

Ingelijst in een mooie ‘gemarmerde’ houten lijst (56 x 46 cm). Klaar om op te hangen.

Titel: Zonder titel / titel onbekend (‘Bos’).

Kunstenaar: N. Schäfer.

Techniek: Olieverf op doek.

Jaartal: 1962. Staat geschreven linksonder.

Afmetingen: Lijst, 56 x 46 cm.

                        Beeld, 49 x 39 cm.

Ingelijst: In een houten lijst. Het doek is gespannen op een houten raam.

Gesigneerd: Linksonder.

Conditie: In goede staat.

Zie ook de foto’s.

Afhandeling:

-Het werk kan afgehaald worden (in Amsterdam).

-Het werk kan aangetekend verzonden worden via Postnl.

Verzendkosten:

Binnen Nederland: 8,00 euro.

**De DAKA GROUP is een unieke samenwerking van een selecte groep kunstaanbieders op kunstveiling.nl. Elke Donderdagavond tussen 19.00 en 24.00 uur worden er een aantal kunstwerken geveild die allen een startbod van € 23,-  hebben. ( de verzendkosten zijn maximaal € 12,-. maar meestal lager )

Zo kunt u in het bezit komen van een mooi kunstwerk voor een relatief zeer lage prijs.

Omdat de werken al ruim voor de donderdag geplaatst worden heeft u alle tijd om iets van uw gading uit te zoeken.

De leden van de DAKA group zijn herkenbaar aan het in hun aanbieding toegevoegde LOGO en/of in de begeleidende tekst.

Bent U degene die als eerste een bod van € 23,- doet ?  Dan heeft U de meeste

kans op een prachtig kunstwerk voor een zeer lage prijs.

Donderdagavond is er dus Koopavond bij deze Kunstveiling!

Vragen? Stuur gerust even een mailtje.

Kijk ook eens bij onze andere veilingaanbiedingen voor bijzondere schilderijen, zeefdrukken, litho’s en andere kunst.

Ongespecificeerd

Geplaatst door  kunst_ikhebje
FA. (83)

2888 verkochte items
Dit item is verkocht voor 33,00
Starttijd:11-07-2014 om 20:15
Eindtijd:17-07-2014 om 20:15
Biedingen (3)
Haagskunsthuis
17 jul. / 15:57
€ 33
ArtAtelier
17 jul. / 15:57
€ 28
Haagskunsthuis
13 jul. / 22:59
€ 23