Nei Cardoso - Fraai Acrylverf "3 vrouwen in maanlicht " Brazilie Naïeve Kunst - gesigneerd - Verkocht

Nei Cardoso - Fraai Acrylverf "3 vrouwen in maanlicht " Brazilie Naïeve Kunst - gesigneerd kopen? Bied vanaf 1!
Nei Cardoso - Fraai Acrylverf "3 vrouwen in maanlicht " Brazilie Naïeve Kunst - gesigneerd kopen? Bied vanaf 1!Nei Cardoso - Fraai Acrylverf "3 vrouwen in maanlicht " Brazilie Naïeve Kunst - gesigneerd kopen? Bied vanaf 1!Nei Cardoso - Fraai Acrylverf "3 vrouwen in maanlicht " Brazilie Naïeve Kunst - gesigneerd kopen? Bied vanaf 1!Nei Cardoso - Fraai Acrylverf "3 vrouwen in maanlicht " Brazilie Naïeve Kunst - gesigneerd kopen? Bied vanaf 1!Nei Cardoso - Fraai Acrylverf "3 vrouwen in maanlicht " Brazilie Naïeve Kunst - gesigneerd kopen? Bied vanaf 1!Nei Cardoso - Fraai Acrylverf "3 vrouwen in maanlicht " Brazilie Naïeve Kunst - gesigneerd kopen? Bied vanaf 1!Nei Cardoso - Fraai Acrylverf "3 vrouwen in maanlicht " Brazilie Naïeve Kunst - gesigneerd kopen? Bied vanaf 1!Nei Cardoso - Fraai Acrylverf "3 vrouwen in maanlicht " Brazilie Naïeve Kunst - gesigneerd kopen? Bied vanaf 1!Nei Cardoso - Fraai Acrylverf "3 vrouwen in maanlicht " Brazilie Naïeve Kunst - gesigneerd kopen? Bied vanaf 1!Nei Cardoso - Fraai Acrylverf "3 vrouwen in maanlicht " Brazilie Naïeve Kunst - gesigneerd kopen? Bied vanaf 1!
  • Nei Cardoso (1950)
Jaartal1994
TechniekAcryl
StijlExpressionistisch
IngelijstIngelijst
Afmetingen25 cm x 25 cm (h x b)
Lijst30 cm x 30 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Prachtig stukje Braziliaanse Naieve Kunst, geschilderd door een van de toonaangevende schilders in dit Genre, Ney Cardoso.

weinig zichtbare onregelmatigheden. Recentelijk in mooie baklijst laten plaatsen.

Nei Cardoso (1950)

Braziliaans Braziliaans

Geplaatst door  Artpointamsterdam
FA. (118)

3192 verkochte items
Alle items van deze verkoper (55)
30 cm
30 cm
25 cm
25 cm
Dit item is verkocht voor 141,00
Starttijd:09-11-2018 om 18:16
Eindtijd:23-11-2018 om 22:40
Biedingen (24)
Atanatos
23 nov. / 22:34
€ 141
MarLou
23 nov. / 22:29
€ 131
Atanatos
23 nov. / 22:24
€ 121
PatrickSMEETS
23 nov. / 22:20
€ 111
wimsc
23 nov. / 19:24
€ 101
salmo
23 nov. / 16:25
€ 91
Sylleke
23 nov. / 09:53
€ 81
Theo_bastiaens
23 nov. / 09:53
€ 72
Theo_bastiaens
19 nov. / 07:34
€ 71
Berre
19 nov. / 07:33
€ 61
Theo_bastiaens
19 nov. / 07:33
€ 61
Berre
18 nov. / 14:53
€ 51
praamsma
18 nov. / 14:53
€ 46
Berre
18 nov. / 14:53
€ 41
praamsma
18 nov. / 14:53
€ 36
Berre
17 nov. / 11:20
€ 31
PatrickSMEETS
12 nov. / 11:58
€ 26
marion_1961
12 nov. / 11:58
€ 25
marion_1961
10 nov. / 21:49
€ 21
Braamberg
10 nov. / 21:49
€ 16
Braamberg
10 nov. / 21:49
€ 10
marion_1961
10 nov. / 21:49
€ 5
Braamberg
10 nov. / 19:02
€ 3
marion_1961
10 nov. / 12:58
€ 1