Nei Cardoso - Fraai Acrylverf "Meisjes en witte duif " Brazilie Naïeve Kunst - gesigneerd - Verkocht

Nei Cardoso - Fraai Acrylverf "Meisjes en witte duif " Brazilie Naïeve Kunst - gesigneerd kopen? Bied vanaf 1!
Nei Cardoso - Fraai Acrylverf "Meisjes en witte duif " Brazilie Naïeve Kunst - gesigneerd kopen? Bied vanaf 1!Nei Cardoso - Fraai Acrylverf "Meisjes en witte duif " Brazilie Naïeve Kunst - gesigneerd kopen? Bied vanaf 1!Nei Cardoso - Fraai Acrylverf "Meisjes en witte duif " Brazilie Naïeve Kunst - gesigneerd kopen? Bied vanaf 1!Nei Cardoso - Fraai Acrylverf "Meisjes en witte duif " Brazilie Naïeve Kunst - gesigneerd kopen? Bied vanaf 1!Nei Cardoso - Fraai Acrylverf "Meisjes en witte duif " Brazilie Naïeve Kunst - gesigneerd kopen? Bied vanaf 1!Nei Cardoso - Fraai Acrylverf "Meisjes en witte duif " Brazilie Naïeve Kunst - gesigneerd kopen? Bied vanaf 1!Nei Cardoso - Fraai Acrylverf "Meisjes en witte duif " Brazilie Naïeve Kunst - gesigneerd kopen? Bied vanaf 1!Nei Cardoso - Fraai Acrylverf "Meisjes en witte duif " Brazilie Naïeve Kunst - gesigneerd kopen? Bied vanaf 1!Nei Cardoso - Fraai Acrylverf "Meisjes en witte duif " Brazilie Naïeve Kunst - gesigneerd kopen? Bied vanaf 1!
  • Nei Cardoso (1950)
Jaartal1994
TechniekAcryl
IngelijstIngelijst
Afmetingen25 cm x 25 cm (h x b)
Lijst30 cm x 30 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Prachtig stukje Braziliaanse Naieve Kunst, geschilderd door een van de toonaangevende schilders in dit Genre, Ney Cardoso.

in zeer goede conditie en recentelijk van nieuwe lijst voorzien.

Nei Cardoso (1950)

Braziliaans Braziliaans

Geplaatst door  ArtpointAmsterdam
FA. (117)

3183 verkochte items
Alle items van deze verkoper (57)
30 cm
30 cm
25 cm
25 cm
Dit item is verkocht voor 130,00
Starttijd:12-10-2018 om 20:51
Eindtijd:26-10-2018 om 22:41
Biedingen (18)
JennyVerhagen
26 okt. / 22:35
€ 130
PatrickSMEETS
26 okt. / 22:35
€ 120
JennyVerhagen
26 okt. / 22:30
€ 106
PatrickSMEETS
26 okt. / 22:29
€ 96
JennyVerhagen
26 okt. / 13:44
€ 86
Braamberg
26 okt. / 13:42
€ 76
JennyVerhagen
26 okt. / 13:42
€ 75
Braamberg
20 okt. / 20:25
€ 46
KarlW1
20 okt. / 14:39
€ 41
Braamberg
19 okt. / 19:09
€ 36
ElineKimberley
19 okt. / 19:09
€ 36
Braamberg
19 okt. / 19:08
€ 31
ElineKimberley
19 okt. / 19:08
€ 26
Braamberg
15 okt. / 20:19
€ 21
ebevdmolen
15 okt. / 19:27
€ 16
Braamberg
15 okt. / 16:12
€ 11
ebevdmolen
15 okt. / 16:12
€ 10
ebevdmolen
13 okt. / 08:54
€ 1