Nei Cardoso - Fraai Acrylverf "3 Vrouwen op de markt " Brazilie Naïeve Kunst - gesigneerd - Verkocht

Nei Cardoso -  Fraai Acrylverf "3 Vrouwen op de markt " Brazilie Naïeve Kunst - gesigneerd kopen? Bied vanaf 1!
Nei Cardoso -  Fraai Acrylverf "3 Vrouwen op de markt " Brazilie Naïeve Kunst - gesigneerd kopen? Bied vanaf 1!Nei Cardoso -  Fraai Acrylverf "3 Vrouwen op de markt " Brazilie Naïeve Kunst - gesigneerd kopen? Bied vanaf 1!Nei Cardoso -  Fraai Acrylverf "3 Vrouwen op de markt " Brazilie Naïeve Kunst - gesigneerd kopen? Bied vanaf 1!Nei Cardoso -  Fraai Acrylverf "3 Vrouwen op de markt " Brazilie Naïeve Kunst - gesigneerd kopen? Bied vanaf 1!Nei Cardoso -  Fraai Acrylverf "3 Vrouwen op de markt " Brazilie Naïeve Kunst - gesigneerd kopen? Bied vanaf 1!Nei Cardoso -  Fraai Acrylverf "3 Vrouwen op de markt " Brazilie Naïeve Kunst - gesigneerd kopen? Bied vanaf 1!Nei Cardoso -  Fraai Acrylverf "3 Vrouwen op de markt " Brazilie Naïeve Kunst - gesigneerd kopen? Bied vanaf 1!Nei Cardoso -  Fraai Acrylverf "3 Vrouwen op de markt " Brazilie Naïeve Kunst - gesigneerd kopen? Bied vanaf 1!Nei Cardoso -  Fraai Acrylverf "3 Vrouwen op de markt " Brazilie Naïeve Kunst - gesigneerd kopen? Bied vanaf 1!Nei Cardoso -  Fraai Acrylverf "3 Vrouwen op de markt " Brazilie Naïeve Kunst - gesigneerd kopen? Bied vanaf 1!Nei Cardoso -  Fraai Acrylverf "3 Vrouwen op de markt " Brazilie Naïeve Kunst - gesigneerd kopen? Bied vanaf 1!Nei Cardoso -  Fraai Acrylverf "3 Vrouwen op de markt " Brazilie Naïeve Kunst - gesigneerd kopen? Bied vanaf 1!Nei Cardoso -  Fraai Acrylverf "3 Vrouwen op de markt " Brazilie Naïeve Kunst - gesigneerd kopen? Bied vanaf 1!Nei Cardoso -  Fraai Acrylverf "3 Vrouwen op de markt " Brazilie Naïeve Kunst - gesigneerd kopen? Bied vanaf 1!Nei Cardoso -  Fraai Acrylverf "3 Vrouwen op de markt " Brazilie Naïeve Kunst - gesigneerd kopen? Bied vanaf 1!
  • Nei Cardoso (1950)
Jaartal1994
TechniekAcryl
IngelijstIngelijst
Afmetingen27 cm x 35 cm (h x b)
Lijst30 cm x 38 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Prachtig stukje Braziliaanse Naieve Kunst, geschilderd door een van de toonaangevende schilders in dit Genre, Ney Cardoso

Het doek verkeert in goede conditie. Recent voorzien van mooie baklijst.

Nei Cardoso (1950)

Braziliaans Braziliaans

Geplaatst door  ArtpointAmsterdam
FA. (117)

3183 verkochte items
Alle items van deze verkoper (57)
38 cm
30 cm
35 cm
27 cm
Dit item is verkocht voor 70,00
Starttijd:23-09-2018 om 22:11
Eindtijd:07-10-2018 om 21:15
Biedingen (11)
PatrickSMEETS
07 okt. / 21:07
€ 70
0888cis
03 okt. / 14:17
€ 65
stama
01 okt. / 20:56
€ 60
German
01 okt. / 20:56
€ 55
stama
01 okt. / 20:56
€ 50
German
01 okt. / 19:50
€ 45
stama
01 okt. / 19:49
€ 40
German
01 okt. / 19:49
€ 35
stama
01 okt. / 12:22
€ 25
jpmr5503
01 okt. / 12:22
€ 21
jpmr5503
24 sep. / 22:51
€ 1