Nevin Cokay - Olieverf op doek, Landschap - Verkocht

Nevin Cokay - Olieverf op doek, Landschap kopen? Bied vanaf 1!

Nevin Cokay - Olieverf op doek, Landschap kopen? Bied vanaf 1!Nevin Cokay - Olieverf op doek, Landschap kopen? Bied vanaf 1!Nevin Cokay - Olieverf op doek, Landschap kopen? Bied vanaf 1!Nevin Cokay - Olieverf op doek, Landschap kopen? Bied vanaf 1!
  • Nevin Cokay (1930-2012)
Type kunstwerk Schilderij
Jaartal 1975
Onderwerp Landschap
Ingelijst Op Spieraam
Afmetingen 25 x 35.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd

Wat zeer lichte slijtage langs de rand van het doek. Kleine beschadiging langs de rand midden-onder.
Binnen Nederland € 11,50

Nevin Cokay (1930-2012)

Turks Turks

Geplaatst door  veilingmeester
Lid sinds 2010
52202 verkochte items
35.5 cm
25 cm