Nico Bruijnesteijn - Stilleven, boeken en vaas met bloemen
Omschrijving
Nico Bruijnesteijn (1893-1950)
Type kunstwerk
Periode
1900 t/m 1944
Techniek
Olieverf
Drager
Canvas (Doek)
Stijl
Realistisch
Onderwerp
Stilleven
Ingelijst
Ingelijst
Afmetingen
29 x 23 cm (h x b)
Incl. lijst
41 x 34.5 cm (h x b)
Gesigneerd
Handgesigneerd
Stilleven met boeken, daarop een vaas met bloemen
Goed
Schilderij in goede staat, lijst kleine beschadiging aan de zijkant, aan voorzijde niet te zien
Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Haarlemmerliede, Nederland
Tot 5 kg.
€ 7,50
Naar België
€ 19,50
€ 19,50
Europese Unie
€ 19,50
Wereldwijd
€ 38,80