Nico Bruijnesteijn - Stilleven, boeken en vaas met bloemen

Nico Bruijnesteijn - Stilleven, boeken en vaas met bloemen kopen? Bied vanaf 75!
Nico Bruijnesteijn - Stilleven, boeken en vaas met bloemen kopen? Bied vanaf 75!Nico Bruijnesteijn - Stilleven, boeken en vaas met bloemen kopen? Bied vanaf 75!Nico Bruijnesteijn - Stilleven, boeken en vaas met bloemen kopen? Bied vanaf 75!
  • Nico Bruijnesteijn (1893-1950)
Type kunstwerk Schilderij
Periode 1900 t/m 1944
Stijl Realistisch
Onderwerp Stilleven
Ingelijst Ingelijst
Afmetingen 29 x 23 cm (h x b)
Incl. lijst 41 x 34.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Stilleven met boeken, daarop een vaas met bloemen
Schilderij in goede staat, lijst kleine beschadiging aan de zijkant, aan voorzijde niet te zien
Afhalen Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Haarlemmerliede, Nederland
Binnen Nederland € 7,50
Naar België € 19,50
Naar Duitsland € 19,50
Europese Unie € 19,50
Wereldwijd € 38,80

Nico Bruijnesteijn (1893-1950)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (2)

Geplaatst door  Marit0469
Lid sinds 2026
0 verkochte items
Alle items (1)
34.5 cm
41 cm
23 cm
29 cm