Nico Bruijnesteijn (1893-1950)
Stilleven, boeken en vaas met bloemen
| Techniek | Olieverf |
| Afmetingen | 41 x 34.5 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Canvas (Doek) |
| Ingelijst | Ingelijst |