Marit0469
  3. Ervaren verkoper
  5. Marit0469

Marit0469

Lid sinds 2026 / Haarlemmerliede, Nederland

1 aangeboden items / 0 verkochte items

Nico Bruijnesteijn - Stilleven, boeken en vaas met bloemen kopen? Bied vanaf 75!
Nico Bruijnesteijn (1893-1950) Nederlands Stilleven, boeken en vaas met bloemen
Afmetingen 41 x 34.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 75