Nico Hoeve - zonder titel - Verkocht

Nico Hoeve - zonder titel kopen? Bied vanaf 325!

Verkoopprijs: € 373,75 (Incl. 15% veilingkosten)

Nico Hoeve - zonder titel kopen? Bied vanaf 325!Nico Hoeve - zonder titel kopen? Bied vanaf 325!

Geplaatst door  Kunstbedrijf
FA. (87)

2097 verkochte items
Alle items van deze verkoper (1093)
  • Nico Hoeve
Jaartal1990
StijlAbstract
OnderwerpAbstract
IngelijstIngelijst
Afmetingen75 cm x 90 cm (h x b)
Lijst79 cm x 94 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd

Mooi abstract doek vab Nico Hoeve. De lijst is niet nieuw maar prima toonbaar.
U kunt het werk vooraf komen beoordelen in de schatkamer van galerie Rotor in Gorinchem of per koerier toegezonden krijgen.

Nico Hoeve

Alle items van deze kunstenaar
Geplaatst door  Kunstbedrijf
FA. (87)

2097 verkochte items
94 cm
79 cm
90 cm
75 cm
Dit item is verkocht voor 373,75(Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:30-03-2020 om 11:14
Eindtijd:19-10-2020 om 21:16
marry141
19 okt. / 21:09
€ 325