Nico Koster - John Lennon en Yoko Ono in het Hilton Hotel

Nico Koster - John Lennon en Yoko Ono in het Hilton Hotel kopen? Bied vanaf 150!

Fotografie

Verkoopprijs: € 172,50 (Incl. 15% veilingkosten)

Nico Koster - John Lennon en Yoko Ono in het Hilton Hotel kopen? Bied vanaf 150!Nico Koster - John Lennon en Yoko Ono in het Hilton Hotel kopen? Bied vanaf 150!Nico Koster - John Lennon en Yoko Ono in het Hilton Hotel kopen? Bied vanaf 150!

Geplaatst door  Cinnyk

Lid sinds 2020
1 verkochte items
  • Nico Koster (1940)
TypeFotografie
TechniekSilverprint (Klassieke Foto)
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen31 cm x 46 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Originele Nico KOster foto gemaakt van John Lennon en Yoko Ono in het Hilton Hotel in Amsterdam Zuid.
De foto is in goede staat en handgesigneerd.

in de hoekjes twee vouwtjes van et papier maar foto in zeer goede staat

Dit item is verkocht voor 172,50(Incl. 15% veilingkosten)

Starttijd:09-01-2021 om 11:01
Eindtijd:16-01-2021 om 22:58

Biedingen (1):

PatrickE
16 jan. / 21:56
€ 150