Nico van der Jagt - Nico van der Jagt, Het geitenweitje, Ets - Verkocht

Nico van der Jagt, Het geitenweitje, Ets kopen? Bied vanaf 1!
Grafiek (handgesigneerd)

Nico van der Jagt, Het geitenweitje, Ets kopen? Bied vanaf 1!Nico van der Jagt, Het geitenweitje, Ets kopen? Bied vanaf 1!Nico van der Jagt, Het geitenweitje, Ets kopen? Bied vanaf 1!
  • Nico van der Jagt (1888-1959)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
GesigneerdHandgesigneerd

Scherpe ets door Nico van der Jagt

Voorstelling bekend onder de titel: Het geitenweitje

Losbladig, beeldmaat 24,5x30, bladmaat 32x48

Gesigneerd in potlood r.o. 'Nic van der Jagt'

Authenticiteit volledig gegarandeerd

Starttijd21-3-2016 om 13:50
Eindtijd3-4-2016 om 14:50
Biedingen (3)
Log in of registreer om de biedgeschiedenis te bekijken