Nico van der Jagt, Het geitenweitje, Ets - Verkocht

Nico van der Jagt, Het geitenweitje, Ets kopen? Bied vanaf 1!

Verkoopprijs: € 12,00

Nico van der Jagt, Het geitenweitje, Ets kopen? Bied vanaf 1!Nico van der Jagt, Het geitenweitje, Ets kopen? Bied vanaf 1!Nico van der Jagt, Het geitenweitje, Ets kopen? Bied vanaf 1!

Geplaatst door  lenteman
FA. (54)

3246 verkochte items
Alle items van deze verkoper (61)
  • Nico van der Jagt (1888-1959)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
GesigneerdHandgesigneerd

Scherpe ets door Nico van der Jagt

Voorstelling bekend onder de titel: Het geitenweitje

Losbladig, beeldmaat 24,5x30, bladmaat 32x48

Gesigneerd in potlood r.o. 'Nic van der Jagt'

Authenticiteit volledig gegarandeerd

Nico van der Jagt (1888-1959)

Alle items van deze kunstenaar
Geplaatst door  lenteman
FA. (54)

3246 verkochte items
Dit item is verkocht voor 12,00
Starttijd:21-03-2016 om 13:50
Eindtijd:03-04-2016 om 14:50
Biedingen (3)
Katrien62
03 apr. / 11:25
€ 12
Oversloot
03 apr. / 11:25
€ 11
Oversloot
21 mrt. / 16:25
€ 1