FA. (7)

Nico Verhoeven - Collage, gemengde techniek, aquarel - "De Wereld Bedekken met Lover"

Nico Verhoeven - Collage, gemengde techniek, aquarel - "De Wereld Bedekken met Lover" kopen? Bied vanaf 45!
Nico Verhoeven - Collage, gemengde techniek, aquarel - "De Wereld Bedekken met Lover" kopen? Bied vanaf 45!Nico Verhoeven - Collage, gemengde techniek, aquarel - "De Wereld Bedekken met Lover" kopen? Bied vanaf 45!Nico Verhoeven - Collage, gemengde techniek, aquarel - "De Wereld Bedekken met Lover" kopen? Bied vanaf 45!Nico Verhoeven - Collage, gemengde techniek, aquarel - "De Wereld Bedekken met Lover" kopen? Bied vanaf 45!Nico Verhoeven - Collage, gemengde techniek, aquarel - "De Wereld Bedekken met Lover" kopen? Bied vanaf 45!Nico Verhoeven - Collage, gemengde techniek, aquarel - "De Wereld Bedekken met Lover" kopen? Bied vanaf 45!Nico Verhoeven - Collage, gemengde techniek, aquarel - "De Wereld Bedekken met Lover" kopen? Bied vanaf 45!Nico Verhoeven - Collage, gemengde techniek, aquarel - "De Wereld Bedekken met Lover" kopen? Bied vanaf 45!Nico Verhoeven - Collage, gemengde techniek, aquarel - "De Wereld Bedekken met Lover" kopen? Bied vanaf 45!Nico Verhoeven - Collage, gemengde techniek, aquarel - "De Wereld Bedekken met Lover" kopen? Bied vanaf 45!

Geplaatst door  in2art
FA. (35)

706 verkochte items
Alle items van deze verkoper (54)
  • Nico Verhoeven (1925-1974)
TypeBijzondere Uitgaves
TechniekVaria
Afmetingen44 cm x 31 cm (h x b)
GesigneerdOngesigneerd

Mooi aquarel met poëzie, deels collage/gemengde techniek.
Origineel werk doch volgens mij niet gesigneerd.
Titel: "De Wereld bedekken met lover"
Wel atelierstempel op achterzijde.
Zeer goede staat.
Afmeting werk zelf: 44 x 31 cm

Nico Verhoeven werd geboren in een katholiek gezin. Zijn vader was onderwijzer. Verhoeven volgde de HBS opleiding in 's-Hertogenbosch vanaf 1938 tot 1944 en begon in die tijd al verzen (sonnetten) te schrijven. Na de oorlog hield hij zich boven water met diverse baantjes in de journalistiek en verhuisde naar Rotterdam. Hij woonde daarna ook een tijdje in Amsterdam, trouwde met de kunstenares Truus Hagman (pseudoniem Toyke de Wilde) en ging in 1949 in Epe wonen waar hij een baan had bij de Nieuwe Apeldoornse Courant.

Vanaf 1967 tot zijn overlijden leefde Verhoeven samen met Judith Boer (pseudoniem voor Valeska Judith Satsuki, 1935-2013) met wie hij tekst- en beeldtekeningen maakte. Hun gezamenlijke Printoezie en zijn persoonlijke Beschreven Bladen vonden weerklank bij het publiek en in de pers. In 1966 werd hij docent aan de Academie voor Industriële Vormgeving in Eindhoven.

Nico Verhoeven (1925-1974)

Alle items van deze kunstenaar(5)
Geplaatst door  in2art
FA. (35)

706 verkochte items
31 cm
44 cm
Sluit over 2d 16u 12m 56s
Openingsbod€ 45
ObjectlocatieWolvertem, België
VerzendingNaar België, Nederland en Duitsland
Starttijd:14-06-2022 om 09:35
Eindtijd:28-06-2022 om 20:15