Een prachtige door de kunstenaar met potlood gesigneerd werk van zijn vrouw Jeane dat een extra dimensie krijgt door zijn doffe en glanzende vlakken. In perfecte conditie (was nooit ingeraamd).
Nieuwstaat
Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Venlo, Nederland
Tot 2 kg.
€ 11,00