Nico Vrielink - Kleurenzeefdruk CONFRONTATIE met GAUGUIN

Nico Vrielink - Kleurenzeefdruk CONFRONTATIE met GAUGUIN kopen? Bied vanaf 89!
Nico Vrielink - Kleurenzeefdruk CONFRONTATIE met GAUGUIN kopen? Bied vanaf 89!Nico Vrielink - Kleurenzeefdruk CONFRONTATIE met GAUGUIN kopen? Bied vanaf 89!
  • Nico Vrielink (1958)
Type kunstwerkGrafiek (handgesigneerd)
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen54 x 38 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Prachtige grote kleurenzeefdruk van Nico Vrielink

Afmeting werk 54x38 cm in nieuwstaat.
Het werk is Handgesigneerd.
Binnen Nederland € 10,00
Naar België € 17,50
Naar Duitsland € 17,50
Europese Unie € 17,50
Wereldwijd € 30,00