Nico Vrielink - Zeefdruk: Les Miserables(zelfportret Gauguin) - Verkocht

Nico Vrielink - Zeefdruk: Les Miserables(zelfportret Gauguin) kopen? Bied vanaf 99!

Verkoopprijs: € 113,85 (Incl. 15% veilingkosten)

Nico Vrielink - Zeefdruk: Les Miserables(zelfportret Gauguin) kopen? Bied vanaf 99!Nico Vrielink - Zeefdruk: Les Miserables(zelfportret Gauguin) kopen? Bied vanaf 99!Nico Vrielink - Zeefdruk: Les Miserables(zelfportret Gauguin) kopen? Bied vanaf 99!Nico Vrielink - Zeefdruk: Les Miserables(zelfportret Gauguin) kopen? Bied vanaf 99!

Geplaatst door  KiewitKunst
FA. (173)

5413 verkochte items
Alle items van deze verkoper (312)
  • Nico Vrielink (1958)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
OnderwerpNaakt
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen39 cm x 55 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage22/200
Zeefdruk van Nico Vrielink. Titel: Les Miserables. Nummer: 22/200. Afmetingen blad: H39 x b55cm. Afmetingen voorstelling: H30 x b39cm. Het werk is links onderaan gesigneerd door de kunstenaar.
 De authenticiteit van het werk wordt volledig gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op aanvraag, worden gemaild.
Portfolio: Confrontation with Gauguin.

Verzenden/ophalen:
Bij aankoop kan het werk worden opgehaald in 's-Gravenzande ( vlakbij Den Haag (Scheveningen), Rotterdam en Delft en 5 minuten van het strand). De termijn voor het ophalen , bij vooruitbetaling, is zeer ruim, m.a.w. de koper kan het werk weken of zelfs maanden later ophalen en het zo mogelijk combineren met een bezoek aan één van de bovengenoemde steden of het strand. We kunnen het werk ook, verzekerd, aan u verzenden.
Onze verzenddagen zijn dinsdag en donderdag.

Nico Vrielink (1958, Reusel) volgde een docentenopleiding aan een kunstacademie in België. Het doceren bleek echter niet zijn roeping te zijn en sinds 1984 werkt hij alleen als kunstenaar. In 1985 ontmoet Vrielink tijdens een van zijn vele reizen zijn vrouw Jeane in Singapore. Hij is internationaal een van de meest bekende en verkochte moderne kunstschilders van Nederland. Als er ooit iemand in de kunstgeschiedenis in verband gebracht zal worden met een Muze, dan is de kunstenaar wel. Al op jonge leeftijd voelt Vrielink zich tot een artistieke loopbaan aangetrokken.

Nico Vrielink (1958)

Alle items van deze kunstenaar(24)
Geplaatst door  KiewitKunst
FA. (173)

5413 verkochte items
55 cm
39 cm
Dit item is verkocht voor 113,85(Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:13-07-2022 om 14:31
Eindtijd:22-07-2022 om 19:54
Tekninna11
17 jul. / 20:31
€ 99