Nico Vrielink - zonder titel (groot) - Verkocht

Nico Vrielink - zonder titel (groot) kopen? Bied vanaf 225!
Grafiek (handgesigneerd)

Nico Vrielink - zonder titel (groot) kopen? Bied vanaf 225!Nico Vrielink - zonder titel (groot) kopen? Bied vanaf 225!
  • Nico Vrielink (1958)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal2000
StijlRealistisch
OnderwerpErotiek
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen101 cm x 71 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage200 exemplaren

Fraai werk en zeer mooi gedrukte zeefdruk van Nico Vrielink in goede staat.

Gesigneerd en genummerd. De zeefdruk kan worden beoordeeld en/of opgehaald in  de schatkamer van galerie Rotor in Gorcum of aangetekend worden verzonden in een stevige kartonnen verpakking.

Ook kunnen wij uw inlijstingen verzorgen.

Nico Vrielink (1958)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (17)

Geplaatst door  Kunstbedrijf
FA. (100)

2954 verkochte items
Alle items van deze verkoper (683)
71 cm
101 cm

ObjectlocatieGorinchem,  Nederland
Starttijd8-10-2020 om 8:20
Eindtijd23-10-2020 om 14:17
Log in of registreer om de biedgeschiedenis te bekijken