Nico Vrielink - zonder titel

Nico Vrielink - zonder titel kopen? Bied vanaf 75!
Nico Vrielink - zonder titel kopen? Bied vanaf 75!Nico Vrielink - zonder titel kopen? Bied vanaf 75!
  • Nico Vrielink (1958)
Type kunstwerkGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal2000
StijlRealistisch
OnderwerpPortret
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen39 x 32 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage200 exemplaren
Fraaie zeefdruk van Nico Vrielink in nieuwstaat.  Genummerd en gesigneerd door de kunstenaar.
Ook kunnen wij uw inlijstingen verzorgen.

Binnen Nederland € 11,00
Naar België € 17,50
Naar Duitsland € 17,50

Nico Vrielink (1958)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (19)

Geplaatst door  Kunstbedrijf
3546 verkochte items
Alle items van deze verkoper (473)
32 cm
39 cm
Starttijd25-11-2023 om 10:29
Eindtijd10-12-2023 om 22:26
Openingsbod € 75
ObjectlocatieGorinchem,  Nederland