Nicolaes Berchem - De oude en de jonge herder

Nicolaes Berchem - De oude en de jonge herder kopen? Bied vanaf 50!
Nicolaes Berchem - De oude en de jonge herder kopen? Bied vanaf 50!Nicolaes Berchem - De oude en de jonge herder kopen? Bied vanaf 50!Nicolaes Berchem - De oude en de jonge herder kopen? Bied vanaf 50!Nicolaes Berchem - De oude en de jonge herder kopen? Bied vanaf 50!Nicolaes Berchem - De oude en de jonge herder kopen? Bied vanaf 50!Nicolaes Berchem - De oude en de jonge herder kopen? Bied vanaf 50!Nicolaes Berchem - De oude en de jonge herder kopen? Bied vanaf 50!Nicolaes Berchem - De oude en de jonge herder kopen? Bied vanaf 50!Nicolaes Berchem - De oude en de jonge herder kopen? Bied vanaf 50!Nicolaes Berchem - De oude en de jonge herder kopen? Bied vanaf 50!Nicolaes Berchem - De oude en de jonge herder kopen? Bied vanaf 50!Nicolaes Berchem - De oude en de jonge herder kopen? Bied vanaf 50!Nicolaes Berchem - De oude en de jonge herder kopen? Bied vanaf 50!Nicolaes Berchem - De oude en de jonge herder kopen? Bied vanaf 50!Nicolaes Berchem - De oude en de jonge herder kopen? Bied vanaf 50!Nicolaes Berchem - De oude en de jonge herder kopen? Bied vanaf 50!
  • Nicolaes Berchem (1621-1683)
Type kunstwerkPrenten & Uitgaves
Periode< 1800
TechniekEts/Aquatint
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen29 x 37 cm (h x b)
GesigneerdOngesigneerd/Drukgesigneerd
Nicolaas Berchem (1620-1683), naar
De oude en de jonge herder (±1660), Ets van Jan de Visscher 1633-1692 naar Nicolaes Berchem + twee andere
1. Jan de Visscher, ets De oude en de jonge herder (±1660) naar Nicolaas Berchem (1620-1683). Zonder signatuur maar gedocumenteerd terug te vinden op de site van het Rijksmuseum. Afbeelding 14,2 x 19 cm, marge tot persrand 6 à 8 mm, daarbuiten nog ruim 1 cm marge. Scherpe maar iets te lichte, grijzige afdruk. Enkele lichte vouwen, waarvan aan de beeldzijde alleen de vouw linksboven net buiten het beeld zichtbaar is. In de bovenste marge en midden in het beeld een klein bruin vlekje.
2. Philips Wouwerman 1619-1668 (naar)
Ets Rustende reizigers bij een boerderij, hiervan kopie uit 17e eeuw, na 1649. mogelijk iets latere druk. Ets en aquatint 27x35 cm, ±1 cm marge. De uiterste buitenzijde van de marge is hier en daar groezelig en onregelmatig. Geheel rechtsonder een horizontale vouw 11cm, deels alleen in de marge. Verder is dezxe grote ets in goede conditie.
3. Adriaen van de Velde 1636-1672 (naar)
Herder met vee en drie paarden. Kopie door Abraham Vinkeles (1790-1864). Formaat 15,5 x 23 cm, de ets is bijgesneden tot aan de contourlijn. Vlekje en beschadiging in de uiterste linker bovenhoek, verder in uitstekende conditie. Op de achterzijde een groot verzamelaarstempel in grijze inkt
ConditieRedelijk
Zie de beschrijving van de tekortkomingen van de drie etsen.
Binnen Nederland € 13,50
Naar België € 25,00
Naar Duitsland € 25,00
Europese Unie € 25,00
Wereldwijd € 40,00

Openingsbod € 50
ObjectlocatieAMSTELVEEN,  Nederland
Starttijd19-4-2024 om 17:45
Eindtijd3-5-2024 om 20:56