Nicolaes Berchem - Rue Jacques Ataprovidance

Nicolaes Berchem - Rue Jacques Ataprovidance kopen? Bied vanaf 30!
Nicolaes Berchem - Rue Jacques Ataprovidance kopen? Bied vanaf 30!Nicolaes Berchem - Rue Jacques Ataprovidance kopen? Bied vanaf 30!Nicolaes Berchem - Rue Jacques Ataprovidance kopen? Bied vanaf 30!Nicolaes Berchem - Rue Jacques Ataprovidance kopen? Bied vanaf 30!Nicolaes Berchem - Rue Jacques Ataprovidance kopen? Bied vanaf 30!
  • Nicolaes Berchem (1621-1683)
Type kunstwerkPrenten voor 1900
Periode< 1800
TechniekEts
OnderwerpMilitair
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen11 x 15.6 cm (h x b)
GesigneerdOngesigneerd
Mooie ets van Nicolaa Berghem
Tekst op  ets  Rue Jacques Ataprovidance
Ets is kort afgesneden en klein beetje beschadigd
Op de achterkant staat met potlood Berghem
ConditieRedelijk
achterzijde plakbandjes ivm beschadiging
Binnen Nederland € 10,00
Naar België € 15,00
Naar Duitsland € 15,00
Europese Unie € 25,00

Starttijd15-6-2022 om 12:38
Eindtijd29-6-2022 om 21:52
Openingsbod € 30
AfhalenNee is niet mogelijk
ObjectlocatieVELP NB,  Nederland