14k gouden herenring met onyx en briljant geslepen diamant - rm 20 (63)
Francisco Larez - ZONDER TITEL RELIEF IN RELIËF 1965
Rob Scholte - Zeefdruk: Copyright
Jeroen Hermkens - Rila Monastery
Type kunstwerk | Schilderij |
Periode | 2000 t/m Heden |
Techniek | Acryl |
Drager | Canvas (Doek) |
Stijl | Modern |
Onderwerp | Figuren |
Ingelijst | Op Spieraam |
Afmetingen | 161 x 183 cm (h x b) |
Gesigneerd | Ongesigneerd |
Conditie | |
Conditie | Nieuwstaat |
Dit werk is zeer recent. Verkregen op gerenommeerde veiling. Solide spieraam en uitstekende kwaliteit doek, behoeft geen lijst. Kan zo worden opgehangen. | |
Objectlocatie | Den Haag, Nederland |
Starttijd | 14-11-2022 om 11:15 |
Eindtijd | 28-11-2022 om 19:09 |