Nicole Post - Zeer groot / De Atleet - Verkocht

Nicole Post - Zeer groot / De Atleet kopen? Bied vanaf 1!

Nicole Post - Zeer groot / De Atleet kopen? Bied vanaf 1!Nicole Post - Zeer groot / De Atleet kopen? Bied vanaf 1!Nicole Post - Zeer groot / De Atleet kopen? Bied vanaf 1!Nicole Post - Zeer groot / De Atleet kopen? Bied vanaf 1!
  • Nicole Post (1970)
Type kunstwerkSchilderij
TechniekAcryl
IngelijstOp Spieraam
Afmetingen161 x 183 cm (h x b)
GesigneerdOngesigneerd
Prachtig werk, met goudverf, van Nicole Post. Zeer sterke uitstraling. Atletische gestalte. Dit werk is wandvullend. Het drieluik kan naar keuze vlak worden opgehangen of de panelen kunnen in een hoek ten opzichte van elkaar worden geplaatst.
Voor vervoersgemak worden de panelen los geleverd, Eenvoudig onderling te verbinden.
Tegen redelijke vergoeding kan dit werk worden bezorgd.
Dit werk is zeer recent. Verkregen op gerenommeerde veiling. Solide spieraam en uitstekende kwaliteit doek, behoeft geen lijst. Kan zo worden opgehangen.

Nicole Post (1970)

Nederlands Nederlands

Geplaatst door  pief55
78 verkochte items
Alle items van deze verkoper (8)
183 cm
161 cm

ObjectlocatieDen Haag,  Nederland
Starttijd14-11-2022 om 11:15
Eindtijd28-11-2022 om 19:09
Biedingen (25)
Log in of registreer om de biedgeschiedenis te bekijken