Nicolette Arens - Schilderij van Nicolette Arens - kippen serie - Verkocht

Nicolette Arens - Schilderij van Nicolette Arens - kippen serie kopen? Bied vanaf 50!

Verkoopprijs: € 50,00

Nicolette Arens - Schilderij van Nicolette Arens - kippen serie kopen? Bied vanaf 50!Nicolette Arens - Schilderij van Nicolette Arens - kippen serie kopen? Bied vanaf 50!Nicolette Arens - Schilderij van Nicolette Arens - kippen serie kopen? Bied vanaf 50!Nicolette Arens - Schilderij van Nicolette Arens - kippen serie kopen? Bied vanaf 50!

Geplaatst door  tien
FA. (17)

808 verkochte items
Alle items van deze verkoper (3)
  • Nicolette Arens
TechniekAcryl
OnderwerpDieren
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen50 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd

Schilderij van Nicolette Arens - kippen serie

Leuk schilderij van de bekende kippen serie.

Is gesigneerd en verkeert in uitstekende staat.

Nicolette Arens

Alle items van deze kunstenaar
Geplaatst door  tien
FA. (17)

808 verkochte items
50 cm
50 cm
Dit item is verkocht voor 50,00
Starttijd:08-06-2018 om 20:00
Eindtijd:11-06-2018 om 20:24
Andredriessen
11 jun. / 19:40
€ 50