Niels Gammelgaard - Klapstoel Ted voor Ikea.

Niels Gammelgaard - Klapstoel Ted voor Ikea. kopen? Bied vanaf 35!
Niels Gammelgaard - Klapstoel Ted voor Ikea. kopen? Bied vanaf 35!Niels Gammelgaard - Klapstoel Ted voor Ikea. kopen? Bied vanaf 35!Niels Gammelgaard - Klapstoel Ted voor Ikea. kopen? Bied vanaf 35!Niels Gammelgaard - Klapstoel Ted voor Ikea. kopen? Bied vanaf 35!Niels Gammelgaard - Klapstoel Ted voor Ikea. kopen? Bied vanaf 35!Niels Gammelgaard - Klapstoel Ted voor Ikea. kopen? Bied vanaf 35!Niels Gammelgaard - Klapstoel Ted voor Ikea. kopen? Bied vanaf 35!Niels Gammelgaard - Klapstoel Ted voor Ikea. kopen? Bied vanaf 35!Niels Gammelgaard - Klapstoel Ted voor Ikea. kopen? Bied vanaf 35!Niels Gammelgaard - Klapstoel Ted voor Ikea. kopen? Bied vanaf 35!Niels Gammelgaard - Klapstoel Ted voor Ikea. kopen? Bied vanaf 35!Niels Gammelgaard - Klapstoel Ted voor Ikea. kopen? Bied vanaf 35!Niels Gammelgaard - Klapstoel Ted voor Ikea. kopen? Bied vanaf 35!
  • Niels Gammelgaard (1944)
Type kunstwerk Design
Jaartal 1976
Afmetingen 87 x 45 x 44 cm (h x b x d)
Gewicht 6600 gram
Gemerkt Gemerkt/Merksticker
1x seventies Ikea Klapstoel Type Ted ontwerp Niels Gammelgaard.
U krijgt er bij in dezelfde kleur een ongemerkte klapstoel Made in Italy.

Goede en degelijke staat, her en der gebruikerssporen op de zitting, leuning en onderstel.
Deze stoeltjes hebben een prachtige diep rood/oranje kleur.
Zithoogte 44 cm.
Samen wegen de stoelen 6600 gram
Deze stoelen verkeren in een goede, stevige en degelijke conditie met gebruikssporen.
PrijsTot 10 kg.
Binnen Nederland € 10,85
Naar België € 27,50
Naar Duitsland € 27,50

Niels Gammelgaard (1944)

Deens Deens Alle items van deze designer (2)

Geplaatst door  Petrus123
584 verkochte items
Alle items (38)
45
87
44