Jos But - zonnig Zeeland in de 30er jaren - olieverfschilderij
Ruloff S.A. Manuputty - Zeefdruk
Grietje Nagel-Medema - ELIM , SCHIERMONNIKOOG
Type kunstwerk | Bijzondere Uitgaves |
Gesigneerd | Ongesigneerd/Drukgesigneerd |
Litho van Ab Meilink (tekenleraar Koningin Beatrix) op kerstkaart. Titel: Venster in ons nieuwe huis. Jaar: 1993. Afmetingen litho: H9,5 x b17 cm.Conditie: in goede staat.
Het Item kan, op risico van de koper, in een envelop, tussen karton, worden verzonden. Kosten Nederland: 5,50. Kosten België: 9,50.
ZZZW
Objectlocatie | Hoek van Holland, Nederland |
Starttijd | 27-3-2018 om 9:22 |
Eindtijd | 8-4-2018 om 21:22 |