Niet of onleesbaar gesigneerd - Abstract landschap - Verkocht

Niet of onleesbaar gesigneerd - Abstract landschap kopen? Bied vanaf 1!

Verkoopprijs: € 1,00

Niet of onleesbaar gesigneerd - Abstract landschap kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Abstract landschap kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Abstract landschap kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Abstract landschap kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Abstract landschap kopen? Bied vanaf 1!

Geplaatst door  monschau
FA. (10)

374 verkochte items
Alle items van deze verkoper (16)
  • Niet of onleesbaar gesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen50 cm x 65 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage60
Zeefdruk, onleesbaar met potlood gesigneerd (zie foto).  Het werk is 50 x 65  cm, nummer 51 van een oplage van 60. De conditie is zeer goed.

Het werk kan zonder kosten worden opgehaald in Breda of op kosten van de koper aangetekend in een stevige koker worden verzonden.

Niet of onleesbaar gesigneerd

Alle items van deze kunstenaar(43)
Geplaatst door  monschau
FA. (10)

374 verkochte items
65 cm
50 cm
Dit item is verkocht voor 1,00
Starttijd:10-10-2018 om 09:53
Eindtijd:21-10-2018 om 19:30
elinerem
12 okt. / 15:09
€ 1