Niet of onleesbaar gesigneerd - Abstracte kunst - ingelijst - Verkocht

Niet of onleesbaar gesigneerd - Abstracte kunst - ingelijst kopen? Bied vanaf 1!

Niet of onleesbaar gesigneerd - Abstracte kunst - ingelijst kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Abstracte kunst - ingelijst kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Abstracte kunst - ingelijst kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Abstracte kunst - ingelijst kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Abstracte kunst - ingelijst kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Abstracte kunst - ingelijst kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Abstracte kunst - ingelijst kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Abstracte kunst - ingelijst kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Abstracte kunst - ingelijst kopen? Bied vanaf 1!
  • Niet of onleesbaar gesigneerd
Type kunstwerkSchilderij
TechniekAcryl
OnderwerpAbstract
IngelijstIngelijst
Afmetingen100 x 100 cm (h x b)
Incl. lijst102 x 102 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Intrigerend kunstwerk van onbekende kunstenaar.
Formaat incl. 102 x 102 cm.
Hand gesigneerd r.o.
In eenvoudige houten lijst.
(Bij voorkeur op te halen of per koerier te verzenden i.v.m. afmetingen.)

Niet of onleesbaar gesigneerd

Alle items van deze kunstenaar (50)

Geplaatst door  ffagott
432 verkochte items
Alle items van deze verkoper (6)
102 cm
102 cm
100 cm
100 cm