Niet of onleesbaar gesigneerd - Abstracte kunst - ingelijst - Verkocht

Niet of onleesbaar gesigneerd - Abstracte kunst - ingelijst kopen? Bied vanaf 1!

Verkoopprijs: € 149,50 (Incl. 15% veilingkosten)

Niet of onleesbaar gesigneerd - Abstracte kunst - ingelijst kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Abstracte kunst - ingelijst kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Abstracte kunst - ingelijst kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Abstracte kunst - ingelijst kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Abstracte kunst - ingelijst kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Abstracte kunst - ingelijst kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Abstracte kunst - ingelijst kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Abstracte kunst - ingelijst kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Abstracte kunst - ingelijst kopen? Bied vanaf 1!

Geplaatst door  ffagott
FA. (6)

372 verkochte items
Alle items van deze verkoper (15)
  • Niet of onleesbaar gesigneerd
TechniekAcryl
OnderwerpAbstract
IngelijstIngelijst
Afmetingen100 cm x 100 cm (h x b)
Lijst102 cm x 102 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Intrigerend kunstwerk van onbekende kunstenaar.
Formaat incl. 102 x 102 cm.
Hand gesigneerd r.o.
In eenvoudige houten lijst.
(Bij voorkeur op te halen of per koerier te verzenden i.v.m. afmetingen.)

Niet of onleesbaar gesigneerd

Alle items van deze kunstenaar(32)
Geplaatst door  ffagott
FA. (6)

372 verkochte items
102 cm
102 cm
100 cm
100 cm
Dit item is verkocht voor 149,50(Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:07-10-2020 om 10:31
Eindtijd:21-10-2020 om 19:00
Biedingen (20)
jhibben
21 okt. / 18:52
€ 130
Rosser
14 okt. / 11:14
€ 120
kleinliefdewerk
13 okt. / 22:48
€ 110
Engelen
13 okt. / 22:48
€ 100
kleinliefdewerk
13 okt. / 22:48
€ 90
Engelen
13 okt. / 22:48
€ 80
kleinliefdewerk
13 okt. / 22:48
€ 70
Engelen
13 okt. / 22:48
€ 60
kleinliefdewerk
13 okt. / 22:48
€ 50
Engelen
13 okt. / 22:48
€ 45
kleinliefdewerk
13 okt. / 22:48
€ 40
Engelen
13 okt. / 22:47
€ 35
kleinliefdewerk
13 okt. / 22:47
€ 30
Engelen
13 okt. / 22:47
€ 25
kleinliefdewerk
13 okt. / 22:47
€ 20
Engelen
13 okt. / 22:47
€ 15
kleinliefdewerk
13 okt. / 22:47
€ 10
Engelen
13 okt. / 22:47
€ 5
kleinliefdewerk
13 okt. / 22:47
€ 3
Engelen
09 okt. / 12:07
€ 1