Opmerkelijk werk (aanname: linosnede) van voor mij onbekende kunstenaar. Met de hand gesigneerd ('van Campen'??), in potlood, rechtsonder. Zie foto Het blad is aangebracht op een onderliggend vel papier en geplaatst binnen de marges van het passe-partout waardoor een 3D effect ontstaat. Opmerkelijk: rechtsonder de afbeelding is in rood een afdruk van een kleine stempel te zien met mogelijk de initialen of embleem van de maker Oplage: 63 van 70 Professioneel ingelijst in vierkante goudkleurige lijst. Foto's maken deel uit van de beschrijving.
Goed
Het blad is langs de randen en in de bovenhoeken wat gekruld; in goudkleurige houten lijst met nauwelijks gebruikssporen
> 10KG of groter dan 1,00 x 0,50 meter
€ 17,50
Naar België
€ 28,50
€ 28,50
Europese Unie
€ 39,50