Niet of onleesbaar gesigneerd - Achterglasschildering / Hinterglasmalerei , Gerechtigheid – ingelijst

Niet of onleesbaar gesigneerd - Achterglasschildering / Hinterglasmalerei , Gerechtigheid – ingelijst kopen? Bied vanaf 10!

Verkoopprijs: € 11,50 (Incl. 15% veilingkosten)

Niet of onleesbaar gesigneerd - Achterglasschildering / Hinterglasmalerei , Gerechtigheid – ingelijst kopen? Bied vanaf 10!Niet of onleesbaar gesigneerd - Achterglasschildering / Hinterglasmalerei , Gerechtigheid – ingelijst kopen? Bied vanaf 10!Niet of onleesbaar gesigneerd - Achterglasschildering / Hinterglasmalerei , Gerechtigheid – ingelijst kopen? Bied vanaf 10!Niet of onleesbaar gesigneerd - Achterglasschildering / Hinterglasmalerei , Gerechtigheid – ingelijst kopen? Bied vanaf 10!Niet of onleesbaar gesigneerd - Achterglasschildering / Hinterglasmalerei , Gerechtigheid – ingelijst kopen? Bied vanaf 10!Niet of onleesbaar gesigneerd - Achterglasschildering / Hinterglasmalerei , Gerechtigheid – ingelijst kopen? Bied vanaf 10!Niet of onleesbaar gesigneerd - Achterglasschildering / Hinterglasmalerei , Gerechtigheid – ingelijst kopen? Bied vanaf 10!Niet of onleesbaar gesigneerd - Achterglasschildering / Hinterglasmalerei , Gerechtigheid – ingelijst kopen? Bied vanaf 10!Niet of onleesbaar gesigneerd - Achterglasschildering / Hinterglasmalerei , Gerechtigheid – ingelijst kopen? Bied vanaf 10!Niet of onleesbaar gesigneerd - Achterglasschildering / Hinterglasmalerei , Gerechtigheid – ingelijst kopen? Bied vanaf 10!Niet of onleesbaar gesigneerd - Achterglasschildering / Hinterglasmalerei , Gerechtigheid – ingelijst kopen? Bied vanaf 10!Niet of onleesbaar gesigneerd - Achterglasschildering / Hinterglasmalerei , Gerechtigheid – ingelijst kopen? Bied vanaf 10!Niet of onleesbaar gesigneerd - Achterglasschildering / Hinterglasmalerei , Gerechtigheid – ingelijst kopen? Bied vanaf 10!

Geplaatst door  kunst_ikhebje
FA. (72)

2663 verkochte items
  • Niet of onleesbaar gesigneerd
TechniekAcryl
DragerGlas
IngelijstIngelijst
Afmetingen29 cm x 20 cm (h x b)
Lijst36 cm x 27 cm (h x b)
GesigneerdOngesigneerd
  • Een ingelijst werk van een ons onbekende, waarschijnlijk Oostenrijkse, kunstenaar.

    -Handgeschilderd op de achterkant van een glasplaat (“Hinterglasmalerei”, ‘Achterglasschildering’).

    -Ingelijst in de originele houten lijst.

    -Afmetingen:  Lijst, 36 x 27 cm. Beeld, 29 x 20 cm.

    -Herkomst: Uit een particuliere kunstverzameling.

    -Conditie: In goede staat. De lijst heeft slijtplekjes. De achterplaat heeft vlekjes.

    Zie ook de foto’s voor een eigen indruk.

    Kan zo aan de muur.

    Afhandeling:

    -Het werk kan afgehaald worden (in Amsterdam). Afhalen heeft onze voorkeur i.v.m. de kwetsbaarheid van de beschilderde glasplaat.

    -Het werk kan aangetekend verzonden worden via PostNL.

    Verzendkosten:

    Binnen Nederland: 8,00 euro.

    Naar België, Duitsland, Frankrijk: 15,00 euro.

    Vragen? Stuur even een mailtje.

    Kijk ook eens bij onze andere veilingaanbiedingen.

In goede staat. De lijst heeft slijtplekjes. De achterplaat heeft vlekjes. Zie ook de foto’s voor een eigen indruk. Kan zo aan de muur.

Niet of onleesbaar gesigneerd

Alle items van deze kunstenaar(42) Geplaatst door  kunst_ikhebje
FA. (72)

2663 verkochte items
27 cm
36 cm
20 cm
29 cm

Dit item is verkocht voor 11,50(Incl. 15% veilingkosten)

Starttijd:13-02-2020 om 08:32
Eindtijd:22-02-2020 om 19:36

Biedingen (1):

Catmeter
17 feb. / 22:28
€ 10