Niet of onleesbaar gesigneerd - Acryl op bruin papier , Zimbabwe , 2 Apen - Verkocht

Niet of onleesbaar gesigneerd - Acryl op bruin papier , Zimbabwe , 2 Apen kopen? Bied vanaf 1!

Niet of onleesbaar gesigneerd - Acryl op bruin papier , Zimbabwe , 2 Apen kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Acryl op bruin papier , Zimbabwe , 2 Apen kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Acryl op bruin papier , Zimbabwe , 2 Apen kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Acryl op bruin papier , Zimbabwe , 2 Apen kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Acryl op bruin papier , Zimbabwe , 2 Apen kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Acryl op bruin papier , Zimbabwe , 2 Apen kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Acryl op bruin papier , Zimbabwe , 2 Apen kopen? Bied vanaf 1!
  • Niet of onleesbaar gesigneerd
Type kunstwerk Schilderij
Techniek Acryl
Onderwerp Dieren
Ingelijst Alleen in Passe-partout
Afmetingen 27.5 x 32.5 cm (h x b)
Passe-partout 42.5 x 47.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
  • Een werk van een ons onbekende, waarschijnlijk Zimbabwaanse kunstenares.
    -Techniek: Acrylverf op bruin papier. Niet ingelijst, wel achter een passe-partout.
    -Gesigneerd rechtsonder.
    -Afmetingen: Passe-partout, 42,5 x 47,5 cm. Beeld, 27,5 x 32,5 cm.
    -Herkomst: Uit een inboedel.
    -Conditie: In prima staat.
    Zie ook de foto’s voor een eigen indruk.

    Afhandeling:
    -Het werk kan afgehaald worden in Amsterdam.
    -Het werk kan aangetekend verzonden worden via PostNL.

    Verzendkosten:
    -Binnen Nederland: 8,00 euro.
    -Naar België, Frankrijk, Duitsland: 15,00 euro.

    Vragen? Stuur even een mailtje.
    Kijk ook eens bij onze andere veilingaanbiedingen.

  • In prima staat.

Binnen Nederland € 8,00
Naar België € 15,00
Naar Duitsland € 15,00
Europese Unie € 17,50
Wereldwijd € 30,00

Niet of onleesbaar gesigneerd

Alle items van deze kunstenaar (72)

Geplaatst door  kunst_ikhebje
3224 verkochte items
Alle items van deze verkoper (24)
47.5 cm
42.5 cm
32.5 cm
27.5 cm