Niet of onleesbaar gesigneerd - Acryl op karton , Portret – Ingelijst – Lijst, 19 x 18 cm. - Verkocht

Niet of onleesbaar gesigneerd - Acryl op karton , Portret – Ingelijst – Lijst, 19 x 18 cm. kopen? Bied vanaf 1!

Niet of onleesbaar gesigneerd - Acryl op karton , Portret – Ingelijst – Lijst, 19 x 18 cm. kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Acryl op karton , Portret – Ingelijst – Lijst, 19 x 18 cm. kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Acryl op karton , Portret – Ingelijst – Lijst, 19 x 18 cm. kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Acryl op karton , Portret – Ingelijst – Lijst, 19 x 18 cm. kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Acryl op karton , Portret – Ingelijst – Lijst, 19 x 18 cm. kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Acryl op karton , Portret – Ingelijst – Lijst, 19 x 18 cm. kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Acryl op karton , Portret – Ingelijst – Lijst, 19 x 18 cm. kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Acryl op karton , Portret – Ingelijst – Lijst, 19 x 18 cm. kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Acryl op karton , Portret – Ingelijst – Lijst, 19 x 18 cm. kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Acryl op karton , Portret – Ingelijst – Lijst, 19 x 18 cm. kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Acryl op karton , Portret – Ingelijst – Lijst, 19 x 18 cm. kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Acryl op karton , Portret – Ingelijst – Lijst, 19 x 18 cm. kopen? Bied vanaf 1!
  • Niet of onleesbaar gesigneerd
Type kunstwerk Schilderij
Techniek Acryl
Drager Karton
Onderwerp Portret
Ingelijst Ingelijst
Afmetingen 13 x 11.5 cm (h x b)
Incl. lijst 19 x 18 cm (h x b)
Gesigneerd Ongesigneerd
  • Een klein, mysterieus schilderijtje van een ons onbekende kunstenaar of kunstenares.
    -Ongesigneerd.
    -Ingelijst in een houten lijst. Jaartal onbekend.
    -Afmetingen: Lijst, 19 x 18 x 3 cm. Karton, 13 x 11,5. Beeld, 11 x 9,5 cm.
    -Herkomst: Uit de nalatenschap van Sheila Gogol (1942-2022).
    -Conditie: In goede staat met ouderdomssporen. De lijst heeft slijtplekjes.
    Zie ook de foto’s.
    Kan zo aan de muur.

    Afhandeling:
    -Het werk kan afgehaald worden in Amsterdam.
    -Het werk kan aangetekend verzonden worden via PostNL.
    Verzendkosten:
    -Binnen Nederland: 8,00 euro.
    -Naar België, Duitsland, Frankrijk, Italië: 15,00 euro.

    Vragen? Stuur even een mailtje.
    Kijk ook eens bij onze andere veilingaanbiedingen.

  • In goede staat met ouderdomssporen. De lijst heeft slijtplekjes.
    Zie ook de foto’s.
    Kan zo aan de muur.

Binnen Nederland € 8,00
Naar België € 15,00
Naar Duitsland € 15,00
Europese Unie € 15,00
Wereldwijd € 30,00

Niet of onleesbaar gesigneerd

Alle items van deze kunstenaar (79)

Geplaatst door  kunst_ikhebje
3210 verkochte items
Alle items van deze verkoper (31)
18 cm
19 cm
11.5 cm
13 cm