| Type kunstwerk | Schilderij |
| Periode | 1945 t/m 1999 |
| Techniek | Acryl |
| Drager | Canvas (Doek) |
| Stijl | Modern |
| Onderwerp | Abstract |
| Ingelijst | Op Spieraam |
| Afmetingen | 185 x 200 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Ongesigneerd |
Een groot abstract werk van een ons onbekende kunstenaar.
-Acrylverf op doek, gespannen op een houten spieraam.
-Afmetingen: 185 x 200 x 5 cm.
-Herkomst: Uit een inboedel.
-Conditie: In zeer goede staat met een paar heel kleine slijtplekjes.
Zie ook alle foto’s voor een eigen indruk.
Kan zo aan de muur.
Afhandeling:
-Het werk kan afgehaald worden in Amsterdam. Afhalen heeft onze voorkeur. Vanwege het grote formaat kan het werk niet per post verzonden worden.
-U kunt wel gebruikmaken van de gespecialiseerde koeriersdienst van Kunstveiling: “Swift koeriers” (zie ook de info onderaan deze pagina onder het kopje “Koeriersdienst”).
-Binnen Nederland zijn de bezorgkosten van Swift Koeriers voor (maximaal) 5 van dit soort grote werken totaal: € 80,50.
Vragen? Stuur even een mailtje.
Kijk ook eens bij onze andere veilingaanbiedingen.
| Conditie | |
| Conditie | Zeer Goed |
| Transport | |
| Garantie | |