Niet of onleesbaar gesigneerd - Albasten sculptuur in organische vorm - Verkocht

Niet of onleesbaar gesigneerd - Albasten sculptuur in organische vorm kopen? Bied vanaf 1!
Beeld / Object

Niet of onleesbaar gesigneerd - Albasten sculptuur in organische vorm kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Albasten sculptuur in organische vorm kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Albasten sculptuur in organische vorm kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Albasten sculptuur in organische vorm kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Albasten sculptuur in organische vorm kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Albasten sculptuur in organische vorm kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Albasten sculptuur in organische vorm kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Albasten sculptuur in organische vorm kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Albasten sculptuur in organische vorm kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Albasten sculptuur in organische vorm kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Albasten sculptuur in organische vorm kopen? Bied vanaf 1!
  • Niet of onleesbaar gesigneerd
Type kunstwerk Beeld / Object
Techniek Marmer
Afmetingen 24 x 14 x 12 cm (h x b x d)
Gewicht 4150 gram
Gesigneerd Ongesigneerd
Albasten sculptuur in organische vorm.
Charmant beeld van albast op granieten voet (beeldhouwer Ties Mulder??).

Organische, abstracte vorm, zwaar werk. Doordat de kunstenaar met schuine kanten en ronde vormen heeft gewerkt, komt het karakter van het albast mooi naar voren.

De solide voet heeft een subtiele spikkel in het graniet, dat het kunstwerk versterkt.

Afmetingen ca: 24 hx14 b x 12d cm, inclusief voet 4h x 12,5bx12,5 d cm, gewicht ca 4150 g.
Het beeld verkeert in goede staat en heeft lichte gebruikssporen, zie foto's.

Het wordt zorgvuldig verpakt en verzonden, alleen binnen Europa. Ophalen in Rotterdam kan ook.

Lichte krasjes aan achterzijde.
PrijsTot 10 kg.
Binnen Nederland € 11,50
Naar België € 23,00
Naar Duitsland € 23,00
Europese Unie € 30,00

Niet of onleesbaar gesigneerd

Alle items van deze kunstenaar (72)

Geplaatst door  flokbluit
269 verkochte items
Alle items van deze verkoper (19)
14
24
12