Niet of onleesbaar gesigneerd - Amsterdam, Lutherse kerk vanuit het IJ - olieverf op doek - Verkocht

Amsterdam, Lutherse kerk vanuit het IJ - olieverf op doek   kopen? Bied vanaf 55!

Amsterdam, Lutherse kerk vanuit het IJ - olieverf op doek   kopen? Bied vanaf 55!Amsterdam, Lutherse kerk vanuit het IJ - olieverf op doek   kopen? Bied vanaf 55!Amsterdam, Lutherse kerk vanuit het IJ - olieverf op doek   kopen? Bied vanaf 55!Amsterdam, Lutherse kerk vanuit het IJ - olieverf op doek   kopen? Bied vanaf 55!Amsterdam, Lutherse kerk vanuit het IJ - olieverf op doek   kopen? Bied vanaf 55!Amsterdam, Lutherse kerk vanuit het IJ - olieverf op doek   kopen? Bied vanaf 55!
  • Niet of onleesbaar gesigneerd
Type kunstwerkSchilderij

Olieverf op linnen, 39x49 cm; enige geretoucheerde krasjes en plekjes; enkele zeer kleine chips; verder in goede staat. Niet gesigneerd.

Mogelijk David Schulman, hij heeft op deze plek aan het IJ meerdere werken op zijn naam staan, zoals op de laatste foto te zien is (olie op board studie, 23x28 cm).

Gevat in een toplijst, verguld, met lichte schade, 51/61 cm.