Niet of onleesbaar gesigneerd - Arabian nights -olieverf op karton- - Verkocht

Niet of onleesbaar gesigneerd - Arabian nights -olieverf op karton- kopen? Bied vanaf 1!

Verkoopprijs: € 5,75 (Incl. 15% veilingkosten)

Niet of onleesbaar gesigneerd - Arabian nights -olieverf op karton- kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Arabian nights -olieverf op karton- kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Arabian nights -olieverf op karton- kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Arabian nights -olieverf op karton- kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Arabian nights -olieverf op karton- kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Arabian nights -olieverf op karton- kopen? Bied vanaf 1!

Geplaatst door  kunstmest
FA. (4)

478 verkochte items
Alle items van deze verkoper (9)
  • Niet of onleesbaar gesigneerd
DragerKarton
StijlAziatisch
OnderwerpErotiek
IngelijstIngelijst
Afmetingen13 cm x 12 cm (h x b)
Lijst32 cm x 25 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Licht erotisch olieverf met verwijzing naar de sprookjes uit Duizend-en-een-nacht. Op karton achter maroufle fluwelen passepartout. Rechtsonder signatuur maar verdwijnt gedeeltelijk achter passe-partout. Fraai gelijst met minimale gebruikssporen. Herkomst onbekend.

Niet of onleesbaar gesigneerd

Alle items van deze kunstenaar(52)
Geplaatst door  kunstmest
FA. (4)

478 verkochte items
25 cm
32 cm
12 cm
13 cm
Dit item is verkocht voor 5,75(Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:13-05-2022 om 20:10
Eindtijd:20-05-2022 om 22:51
Biedingen (3)
Bea76
15 mei / 22:59
€ 5
Bernardenbeppie
15 mei / 22:59
€ 3
Bea76
15 mei / 17:56
€ 1