Niet of onleesbaar gesigneerd - Bloemenakkers -olieverf circa 1970- - Verkocht

Niet of onleesbaar gesigneerd - Bloemenakkers -olieverf circa 1970- kopen? Bied vanaf 1!

Niet of onleesbaar gesigneerd - Bloemenakkers -olieverf circa 1970- kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Bloemenakkers -olieverf circa 1970- kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Bloemenakkers -olieverf circa 1970- kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Bloemenakkers -olieverf circa 1970- kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Bloemenakkers -olieverf circa 1970- kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Bloemenakkers -olieverf circa 1970- kopen? Bied vanaf 1!
  • Niet of onleesbaar gesigneerd
Type kunstwerk Schilderij
Stijl Expressionistisch
Onderwerp Landschap
Ingelijst Ingelijst
Afmetingen 46 x 56 cm (h x b)
Incl. lijst 49 x 59 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Fleurig landschap met bloemenvelden, rechtsonder onleesbaar gesigneerd. Locatie onbekend. Creatie naar schatting jaren 70 van de vorige eeuw. Houten lijst van latere datum. Zowel het werk zelf als de lijst in zeer goede conditie.
Binnen Nederland € 12,50
Naar België € 17,50
Naar Duitsland € 17,50

Niet of onleesbaar gesigneerd

Alle items van deze kunstenaar (72)

Geplaatst door  kunstmest
581 verkochte items
Alle items van deze verkoper (6)
59 cm
49 cm
56 cm
46 cm