Niet of onleesbaar gesigneerd - Boerderijtje met put - Verkocht

Niet of onleesbaar gesigneerd - Boerderijtje met put kopen? Bied vanaf 1!
Grafiek (handgesigneerd)

Niet of onleesbaar gesigneerd - Boerderijtje met put kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Boerderijtje met put kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Boerderijtje met put kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Boerderijtje met put kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Boerderijtje met put kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Boerderijtje met put kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Boerderijtje met put kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Boerderijtje met put kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Boerderijtje met put kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Boerderijtje met put kopen? Bied vanaf 1!
  • Niet of onleesbaar gesigneerd
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Techniek Ets
Stijl Realistisch
Ingelijst Ingelijst
Afmetingen 30 x 20 cm (h x b)
Incl. lijst 42 x 32 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Mooi antieke ets tekening in goede staat, en antieke lijst.
Dubbele passe-partout van karton, ets op papier.
Schilderij komt uit inboedel
Gesigneerd met Suredehout 8/100
Wordt zorgvuldig ingepakt en verstuurt.
Antiek lijst met ets tekening
Afhalen Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Eersel, Nederland
PrijsTot 10 kg.
Binnen Nederland € 7,25
Naar België € 13,50

Niet of onleesbaar gesigneerd

Alle items van deze kunstenaar (72)

Geplaatst door  Ivonne0602
Lid sinds 2018
27 verkochte items
32 cm
42 cm
20 cm
30 cm