Imanol Marrodán - 14/08/2008 13:26 (serie identiteitsgetuigenissen)
Val-Saint-Lambert - 6 wijnglazen Berncastel motief
Jack Youngerman - "Galaxy Red" 1989 - editie 150
Type kunstwerk | Schilderij |
Techniek | Olieverf |
Drager | Board |
Stijl | Klassiek |
Onderwerp | Landschap |
Ingelijst | Ingelijst |
Afmetingen | 37 x 48 cm (h x b) |
Incl. lijst | 48 x 59 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
-De signatuur zit gedeeltelijk onder de lijstrand. Jaartal onbekend.
-Ingelijst in een houten lijst.
-Afmetingen: Lijst, 48 x 59 cm. Beeld, 49 x 38 cm.
-Herkomst: Uit de nalatenschap van een kunstverzamelaar.
-Conditie: Het werk heeft slijtplekjes en een paar krasjes. De lijst heeft slijtplekken en een beschadiging aan de (boven)rand.
Zie ook de foto’s.
Klaar om op te hangen.
Afhandeling:
-Het werk kan afgehaald worden (in Amsterdam).
-Het werk kan aangetekend verzonden worden via PostNL.
Verzendkosten:
Binnen Nederland: 8,00 euro.
Naar België, Duitsland, Frankrijk: 15,00 euro.
Vragen? Stuur even een mailtje.
Kijk ook eens bij onze andere veilingaanbiedingen.
Conditie | |||
Conditie | Redelijk | ||
Het werk heeft slijtplekjes en een paar krasjes. De lijst heeft slijtplekken en een beschadiging aan de (boven)rand. | |||
Transport | |||
Verzenden | Pakketpost | ||
Prijs | Tot 2 kg.