Niet of onleesbaar gesigneerd - Bosgezicht met brug - Verkocht

Niet of onleesbaar gesigneerd - Bosgezicht met brug  kopen? Bied vanaf 1!

Niet of onleesbaar gesigneerd - Bosgezicht met brug  kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Bosgezicht met brug  kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Bosgezicht met brug  kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Bosgezicht met brug  kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Bosgezicht met brug  kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Bosgezicht met brug  kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Bosgezicht met brug  kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Bosgezicht met brug  kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Bosgezicht met brug  kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Bosgezicht met brug  kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Bosgezicht met brug  kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Bosgezicht met brug  kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Bosgezicht met brug  kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Bosgezicht met brug  kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Bosgezicht met brug  kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Bosgezicht met brug  kopen? Bied vanaf 1!
  • Niet of onleesbaar gesigneerd
DragerBoard
StijlKlassiek
OnderwerpLandschap
IngelijstIngelijst
Afmetingen37 x 48 cm (h x b)
Incl. lijst48 x 59 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
  • Een werk van een ons onbekende kunstenaar.

    -De signatuur zit gedeeltelijk onder de lijstrand. Jaartal onbekend.

    -Ingelijst in een houten lijst.
    -Afmetingen: Lijst, 48 x 59 cm. Beeld, 49 x 38 cm.
    -Herkomst: Uit de nalatenschap van een kunstverzamelaar.

    -Conditie: Het werk heeft slijtplekjes en een paar krasjes. De lijst heeft slijtplekken en een beschadiging aan de (boven)rand.

    Zie ook de foto’s.

    Klaar om op te hangen.

  • Afhandeling:

    -Het werk kan afgehaald worden (in Amsterdam).

    -Het werk kan aangetekend verzonden worden via PostNL.

    Verzendkosten:

    Binnen Nederland: 8,00 euro.

    Naar België, Duitsland, Frankrijk: 15,00 euro.

    Vragen? Stuur even een mailtje.

    Kijk ook eens bij onze andere veilingaanbiedingen.

ConditieRedelijk
Het werk heeft slijtplekjes en een paar krasjes. De lijst heeft slijtplekken en een beschadiging aan de (boven)rand.
Binnen Nederland € 8,00

Niet of onleesbaar gesigneerd

Alle items van deze kunstenaar (44)

Geplaatst door  kunst_ikhebje
3163 verkochte items
Alle items van deze verkoper (32)
59 cm
48 cm
48 cm
37 cm

ObjectlocatieAmsterdam,  Nederland
Starttijd23-5-2018 om 15:27
Eindtijd6-6-2018 om 20:35
Biedingen (5)
Log in of registreer om de biedgeschiedenis te bekijken