Niet of onleesbaar gesigneerd - Bosgezicht met brug - Verkocht

Niet of onleesbaar gesigneerd - Bosgezicht met brug  kopen? Bied vanaf 1!

Verkoopprijs: € 6,00

Niet of onleesbaar gesigneerd - Bosgezicht met brug  kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Bosgezicht met brug  kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Bosgezicht met brug  kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Bosgezicht met brug  kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Bosgezicht met brug  kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Bosgezicht met brug  kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Bosgezicht met brug  kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Bosgezicht met brug  kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Bosgezicht met brug  kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Bosgezicht met brug  kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Bosgezicht met brug  kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Bosgezicht met brug  kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Bosgezicht met brug  kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Bosgezicht met brug  kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Bosgezicht met brug  kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Bosgezicht met brug  kopen? Bied vanaf 1!

Geplaatst door  kunst_ikhebje
FA. (83)

2887 verkochte items
Alle items van deze verkoper (19)
  • Niet of onleesbaar gesigneerd
DragerBoard
StijlKlassiek
OnderwerpLandschap
IngelijstIngelijst
Afmetingen37 cm x 48 cm (h x b)
Lijst48 cm x 59 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
  • Een werk van een ons onbekende kunstenaar.

    -De signatuur zit gedeeltelijk onder de lijstrand. Jaartal onbekend.

    -Ingelijst in een houten lijst.
    -Afmetingen: Lijst, 48 x 59 cm. Beeld, 49 x 38 cm.
    -Herkomst: Uit de nalatenschap van een kunstverzamelaar.

    -Conditie: Het werk heeft slijtplekjes en een paar krasjes. De lijst heeft slijtplekken en een beschadiging aan de (boven)rand.

    Zie ook de foto’s.

    Klaar om op te hangen.

  • Afhandeling:

    -Het werk kan afgehaald worden (in Amsterdam).

    -Het werk kan aangetekend verzonden worden via PostNL.

    Verzendkosten:

    Binnen Nederland: 8,00 euro.

    Naar België, Duitsland, Frankrijk: 15,00 euro.

    Vragen? Stuur even een mailtje.

    Kijk ook eens bij onze andere veilingaanbiedingen.

ConditieRedelijk

Het werk heeft slijtplekjes en een paar krasjes. De lijst heeft slijtplekken en een beschadiging aan de (boven)rand.

Niet of onleesbaar gesigneerd

Alle items van deze kunstenaar(32)
Geplaatst door  kunst_ikhebje
FA. (83)

2887 verkochte items
59 cm
48 cm
48 cm
37 cm
Dit item is verkocht voor 6,00
Starttijd:23-05-2018 om 15:27
Eindtijd:06-06-2018 om 20:35
Biedingen (5)
MOOIZO
04 jun. / 16:31
€ 6
Aapeloekie
04 jun. / 16:31
€ 5
Aapeloekie
03 jun. / 20:21
€ 3
Het_Kunsthuis
03 jun. / 15:16
€ 2
TripleR
29 mei / 19:33
€ 1