Niet of onleesbaar gesigneerd - Braziliaanse naieve kunst "op de Markt in Rio" gesigneerd - Verkocht

Niet of onleesbaar gesigneerd - Braziliaanse naieve kunst "op de Markt in Rio" gesigneerd kopen? Bied vanaf 1!

Verkoopprijs: € 145,00

Niet of onleesbaar gesigneerd - Braziliaanse naieve kunst "op de Markt in Rio" gesigneerd kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Braziliaanse naieve kunst "op de Markt in Rio" gesigneerd kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Braziliaanse naieve kunst "op de Markt in Rio" gesigneerd kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Braziliaanse naieve kunst "op de Markt in Rio" gesigneerd kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Braziliaanse naieve kunst "op de Markt in Rio" gesigneerd kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Braziliaanse naieve kunst "op de Markt in Rio" gesigneerd kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Braziliaanse naieve kunst "op de Markt in Rio" gesigneerd kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Braziliaanse naieve kunst "op de Markt in Rio" gesigneerd kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Braziliaanse naieve kunst "op de Markt in Rio" gesigneerd kopen? Bied vanaf 1!

Geplaatst door  artpointamsterdam
FA. (112)

2969 verkochte items
Alle items van deze verkoper (34)
  • Niet of onleesbaar gesigneerd
StijlStreet Art
IngelijstIngelijst
Afmetingen30 cm x 40 cm (h x b)
Lijst40 cm x 60 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd

weinig zichtbare onregelmatigheden. passe partout iets beschadigd.

Niet of onleesbaar gesigneerd

Alle items van deze kunstenaar(65)
FA. (112)

2969 verkochte items
60 cm
40 cm
40 cm
30 cm
Dit item is verkocht voor 145,00
Starttijd:15-12-2018 om 15:14
Eindtijd:29-12-2018 om 21:55
Biedingen (19)
Zivi
29 dec. / 21:49
€ 145
salmo
29 dec. / 21:48
€ 135
Zivi
29 dec. / 21:48
€ 125
Zivi
29 dec. / 21:44
€ 115
salmo
29 dec. / 21:44
€ 105
Zivi
29 dec. / 21:44
€ 100
salmo
29 dec. / 21:44
€ 90
Zivi
29 dec. / 21:44
€ 80
salmo
29 dec. / 11:46
€ 60
stama
29 dec. / 11:46
€ 50
stama
29 dec. / 01:23
€ 40
Pheijer
28 dec. / 21:26
€ 35
stama
21 dec. / 21:34
€ 30
jpmr5503
21 dec. / 21:33
€ 25
stama
21 dec. / 21:33
€ 20
jpmr5503
21 dec. / 21:33
€ 15
stama
21 dec. / 21:33
€ 10
jpmr5503
19 dec. / 19:47
€ 3
Freek51
17 dec. / 10:28
€ 1