Niet of onleesbaar gesigneerd - Bronzen beeldje moeder met baby - gesigneerd - Verkocht

Niet of onleesbaar gesigneerd - Bronzen beeldje moeder met baby - gesigneerd kopen? Bied vanaf 1!
Beeld / Object

Niet of onleesbaar gesigneerd - Bronzen beeldje moeder met baby - gesigneerd kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Bronzen beeldje moeder met baby - gesigneerd kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Bronzen beeldje moeder met baby - gesigneerd kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Bronzen beeldje moeder met baby - gesigneerd kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Bronzen beeldje moeder met baby - gesigneerd kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Bronzen beeldje moeder met baby - gesigneerd kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Bronzen beeldje moeder met baby - gesigneerd kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Bronzen beeldje moeder met baby - gesigneerd kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Bronzen beeldje moeder met baby - gesigneerd kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Bronzen beeldje moeder met baby - gesigneerd kopen? Bied vanaf 1!
  • Niet of onleesbaar gesigneerd
Type kunstwerk Beeld / Object
Techniek Brons
Stijl Realistisch
Onderwerp Figuren
Afmetingen 12 x 3.8 x 3.8 cm (h x b x d)
Gewicht 520 gram
Gesigneerd Handgesigneerd

Bronzen beeldje moeder met baby op marmeren sokkel - mooi modern werkje het is gesigneerd aan de achterzijde maar vrij onduidelijk en het lijkt erop of gedateerd is '91. In zeer goede conditie.
Het beeld en de sokkel zijn in zeer goede conditie.
Binnen Nederland € 10,00
Naar België € 17,50
Naar Duitsland € 17,50
Europese Unie € 17,50
Wereldwijd € 25,00

Niet of onleesbaar gesigneerd

Alle items van deze kunstenaar (72)

Geplaatst door  woerro
2241 verkochte items
Alle items van deze verkoper (35)
3.8
12
3.8