Niet of onleesbaar gesigneerd - Bronzen beeldje van naakte man en vrouw - Verkocht

Niet of onleesbaar gesigneerd - Bronzen beeldje van naakte man en vrouw kopen? Bied vanaf 1!

Verkoopprijs: € 5,75 (Incl. 15% veilingkosten)

Niet of onleesbaar gesigneerd - Bronzen beeldje van naakte man en vrouw kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Bronzen beeldje van naakte man en vrouw kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Bronzen beeldje van naakte man en vrouw kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Bronzen beeldje van naakte man en vrouw kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Bronzen beeldje van naakte man en vrouw kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Bronzen beeldje van naakte man en vrouw kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Bronzen beeldje van naakte man en vrouw kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Bronzen beeldje van naakte man en vrouw kopen? Bied vanaf 1!

Geplaatst door  woerro
FA. (36)

2047 verkochte items
Alle items van deze verkoper (13)
  • Niet of onleesbaar gesigneerd
TypeBeeld / Object
TechniekBrons
StijlRealistisch
Afmetingen15 cm x 7 cm x 4 cm (h x b x d)
Gewicht800 gram
GesigneerdOngesigneerd

Bronzen beeld van een naakte man en vrouw waarvan de laatste de vrouw haar hand drukt. Niet gesigneerd.
Prijs is inclusief 21% BTW

Onbeschadigde conditie

Niet of onleesbaar gesigneerd

Alle items van deze kunstenaar(53)
Geplaatst door  woerro
FA. (36)

2047 verkochte items
7
15
4
Dit item is verkocht voor 5,75(Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:11-05-2022 om 16:40
Eindtijd:25-05-2022 om 21:18
Biedingen (3)
ockhuizen
25 mei / 20:56
€ 5
Bernardenbeppie
15 mei / 23:07
€ 3
ockhuizen
14 mei / 10:51
€ 1