Niet of onleesbaar gesigneerd - C3687-4 - Portret van Afrikaanse man en vrouw - Verkocht

Niet of onleesbaar gesigneerd - C3687-4 - Portret van Afrikaanse man en vrouw kopen? Bied vanaf 1!

Verkoopprijs: € 17,25 (Incl. 15% veilingkosten)

Niet of onleesbaar gesigneerd - C3687-4 - Portret van Afrikaanse man en vrouw kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - C3687-4 - Portret van Afrikaanse man en vrouw kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - C3687-4 - Portret van Afrikaanse man en vrouw kopen? Bied vanaf 1!

Geplaatst door  Marsmeijer
FA. (81)

1202 verkochte items
Alle items van deze verkoper (21)
  • Niet of onleesbaar gesigneerd
TechniekHout/Linosnede
StijlExpressionistisch
IngelijstIngelijst
Afmetingen29 cm x 19 cm (h x b)
Lijst47 cm x 37 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Onleesbaar gesigneerd, portret van Afrikaanse man en vrouw, houtsnede op papier, r.o. gesign. afmeting 29x19, lijstmaat 47x37.

Dit werk is uitsluitend op te halen op onze locatie in Nieuwersluis.
ConditieRedelijk

Papier vergeeld, passepartout vergeeld, lijst bevat oppervlaktevuil en slijtschade door de tijd.

Niet of onleesbaar gesigneerd

Alle items van deze kunstenaar(55)
Geplaatst door  Marsmeijer
FA. (81)

1202 verkochte items
37 cm
47 cm
19 cm
29 cm
Dit item is verkocht voor 17,25(Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:09-04-2020 om 17:40
Eindtijd:19-04-2020 om 20:47
Biedingen (6)
ljansen
15 apr. / 13:13
€ 15
Major_Gowen
15 apr. / 13:13
€ 11
Major_Gowen
15 apr. / 13:13
€ 10
ljansen
15 apr. / 13:13
€ 5
Major_Gowen
12 apr. / 02:22
€ 3
nelleke1958
09 apr. / 23:36
€ 1