Niet of onleesbaar gesigneerd - C4125-5 - De mandenmaakster - Verkocht

Niet of onleesbaar gesigneerd - C4125-5 - De mandenmaakster kopen? Bied vanaf 1!

Niet of onleesbaar gesigneerd - C4125-5 - De mandenmaakster kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - C4125-5 - De mandenmaakster kopen? Bied vanaf 1!
  • Niet of onleesbaar gesigneerd
StijlOriëntaals
IngelijstIngelijst
Afmetingen20 x 25.5 cm (h x b)
Incl. lijst30 x 36 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
De mandenmaakster, onleesbaar gesigneerd, olie op doek, 20x25,5cm, 30x36cm.

Dit werk is uitsluitend op te halen op onze locatie in Nieuwersluis. Voor meer informatie over de conditie van dit werk kunt u contact met ons opnemen.
ConditieRedelijk
Vergeelde vernis, oppervlaktevuil. Lijst bevat oppervlaktevuil en randschade.

Niet of onleesbaar gesigneerd

Alle items van deze kunstenaar (44)

Geplaatst door  Marsmeijer
1281 verkochte items
36 cm
30 cm
25.5 cm
20 cm

ObjectlocatieNieuwersluis,  Nederland
Starttijd9-4-2020 om 17:31
Eindtijd19-4-2020 om 19:22
Log in of registreer om de biedgeschiedenis te bekijken