Niet of onleesbaar gesigneerd - C4393-2A, abstracte compositie - Verkocht

Niet of onleesbaar gesigneerd - C4393-2A, abstracte compositie kopen? Bied vanaf 1!
Grafiek (handgesigneerd)

Niet of onleesbaar gesigneerd - C4393-2A, abstracte compositie kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - C4393-2A, abstracte compositie kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - C4393-2A, abstracte compositie kopen? Bied vanaf 1!
  • Niet of onleesbaar gesigneerd
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Stijl Abstract
Onderwerp Abstract
Ingelijst Niet Ingelijst
Afmetingen 62 x 47.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Oplage 3/150
C4393-2A, onduidelijk gesigneerd
zeefdruk, 3/150
abstracte compositie, mo gesigneerd
papiermaat, 62x47.5 cm

Dit werk is op te halen op onze locatie in Nieuwersluis.

ConditieRedelijk
staat papier, verkleurd door de tijd

Niet of onleesbaar gesigneerd

Alle items van deze kunstenaar (77)

Geplaatst door  Marsmeijer
1280 verkochte items
47.5 cm
62 cm