Niet of onleesbaar gesigneerd - C4393-2A, abstracte compositie - Verkocht

Niet of onleesbaar gesigneerd - C4393-2A, abstracte compositie kopen? Bied vanaf 1!
Niet of onleesbaar gesigneerd - C4393-2A, abstracte compositie kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - C4393-2A, abstracte compositie kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - C4393-2A, abstracte compositie kopen? Bied vanaf 1!
  • Niet of onleesbaar gesigneerd
TypeGrafiek (handgesigneerd)
StijlAbstract
OnderwerpAbstract
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen62 cm x 47.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage3/150
C4393-2A, onduidelijk gesigneerd
zeefdruk, 3/150
abstracte compositie, mo gesigneerd
papiermaat, 62x47.5 cm

Dit werk is op te halen op onze locatie in Nieuwersluis.

ConditieRedelijk

staat papier, verkleurd door de tijd

Niet of onleesbaar gesigneerd

Alle items van deze kunstenaar (42)

Geplaatst door  Marsmeijer
FA. (82)

1248 verkochte items
Alle items van deze verkoper (189)
47.5 cm
62 cm
Dit item is verkocht voor 1,15 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:09-04-2020 om 18:01
Eindtijd:19-04-2020 om 22:10
nelleke1958
09 apr. / 23:35
€ 1