Niet of onleesbaar gesigneerd - Calliope - Verkocht

Niet of onleesbaar gesigneerd - Calliope kopen? Bied vanaf 1!
Niet of onleesbaar gesigneerd - Calliope kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Calliope kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Calliope kopen? Bied vanaf 1!
  • Niet of onleesbaar gesigneerd
TypePrenten & Uitgaves
Jaartal1980
TechniekVaria
Afmetingen28 cm x 21 cm (h x b)
GesigneerdSignatuur meegedrukt
(Foto)lithografische druk, 3 kleuren

Afm: 21×28 cm
Jaar: 1980
Oplage: 5.000
Editie: Bolaffi Arte

Dit betreft een drukgesigneerd en ongenummerd exemplaar.

Niet of onleesbaar gesigneerd

Alle items van deze kunstenaar (81)
Geplaatst door  serARTE
FA. (12)

Lid sinds 2020
159 verkochte items
Alle items van deze verkoper (60)
21 cm
28 cm
Dit item is verkocht voor 1,15 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:06-08-2022 om 13:40
Eindtijd:19-08-2022 om 20:57
kikidida
19 aug. / 20:52
€ 1