Niet of onleesbaar gesigneerd - compositie - Verkocht

Niet of onleesbaar gesigneerd - compositie kopen? Bied vanaf 1!

Verkoopprijs: € 1,15 (Incl. 15% veilingkosten)

Niet of onleesbaar gesigneerd - compositie kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - compositie kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - compositie kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - compositie kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - compositie kopen? Bied vanaf 1!

Geplaatst door  fwvanhelden
FA. (4)

Lid sinds 2017
139 verkochte items
Alle items van deze verkoper (12)
  • Niet of onleesbaar gesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen27 cm x 21 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Compositie door onbekende kunstenaar op glad papier
Handgesigneerd met pen.
conditie goed

Dit item is verkocht voor 1,15(Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:01-01-2020 om 15:50
Eindtijd:11-01-2021 om 20:52
Rosw
06 jan. / 22:00
€ 1