Niet of onleesbaar gesigneerd - dame in blauw op divan - Verkocht

Niet of onleesbaar gesigneerd - dame in blauw op divan kopen? Bied vanaf 10!

Verkoopprijs: € 28,75 (Incl. 15% veilingkosten)

Geplaatst door  sinceira
FA. (3)

302 verkochte items
Alle items van deze verkoper (3)
  • Niet of onleesbaar gesigneerd
TypeGrafiek (handgesigneerd)
TechniekEts
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen30 cm x 24 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
cirkel heeft een doorsnede van 12 cm.

Niet of onleesbaar gesigneerd

Alle items van deze kunstenaar(47)
Geplaatst door  sinceira
FA. (3)

302 verkochte items
24 cm
30 cm
Dit item is verkocht voor 28,75(Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:19-01-2020 om 10:15
Eindtijd:22-01-2020 om 20:56
Biedingen (4)
Felix22
22 jan. / 15:29
€ 25
ChrisMe
22 jan. / 08:28
€ 20
Pedje
21 jan. / 10:25
€ 15
wilfred64
20 jan. / 21:32
€ 10