Niet of onleesbaar gesigneerd - ets uit 1969 - 'Zeppelin boven het Arbeiderskwartier' - Verkocht

Niet of onleesbaar gesigneerd - ets uit 1969 - 'Zeppelin boven het Arbeiderskwartier' kopen? Bied vanaf 10!
Niet of onleesbaar gesigneerd - ets uit 1969 - 'Zeppelin boven het Arbeiderskwartier' kopen? Bied vanaf 10!Niet of onleesbaar gesigneerd - ets uit 1969 - 'Zeppelin boven het Arbeiderskwartier' kopen? Bied vanaf 10!Niet of onleesbaar gesigneerd - ets uit 1969 - 'Zeppelin boven het Arbeiderskwartier' kopen? Bied vanaf 10!Niet of onleesbaar gesigneerd - ets uit 1969 - 'Zeppelin boven het Arbeiderskwartier' kopen? Bied vanaf 10!Niet of onleesbaar gesigneerd - ets uit 1969 - 'Zeppelin boven het Arbeiderskwartier' kopen? Bied vanaf 10!
  • Niet of onleesbaar gesigneerd
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1969
TechniekEts
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen34 cm x 24 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd

ets in passe-partout - 1969

onduidelijk gesigneerd en gedateerd ('69) en met de tekst:

'het verschijnen van de Zeppelin boven het Arbeiderskwartier'

afmeting afdruk: 24 x 34 cm.

afmeting met passe-partout:  50 x 37 cm.

verzending met Track & Trace en met handtekening bij ontvangst

het item kan  ook in onze galerie *de Curiositeiten van Larry* in Alkmaar worden opgehaald (eigen parkeergelegenheid)

lichte verkleuring van de ets + passe-partout

Niet of onleesbaar gesigneerd

Alle items van deze kunstenaar (34)

Geplaatst door  Lawrence
FA. (11)

235 verkochte items
Alle items van deze verkoper (8)
24 cm
34 cm
Dit item is verkocht voor 10,00
Starttijd:30-05-2019 om 16:53
Eindtijd:09-06-2019 om 19:28
GerriedeJager
31 mei / 13:45
€ 10