Niet of onleesbaar gesigneerd - Ets van een havengezicht - Verkocht

Niet of onleesbaar gesigneerd - Ets van een havengezicht kopen? Bied vanaf 1!

Verkoopprijs: € 34,50 (Incl. 15% veilingkosten)

Niet of onleesbaar gesigneerd - Ets van een havengezicht kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Ets van een havengezicht kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Ets van een havengezicht kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Ets van een havengezicht kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Ets van een havengezicht kopen? Bied vanaf 1!

Geplaatst door  woerro
FA. (36)

2079 verkochte items
Alle items van deze verkoper (16)
  • Niet of onleesbaar gesigneerd
TypeGrafiek (handgesigneerd)
TechniekEts
StijlKlassiek
OnderwerpHavengezicht
IngelijstIngelijst
Afmetingen18 cm x 18 cm (h x b)
Lijst36 cm x 28 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Klassieke ets van een havengezicht. Rechtsonder gesigneerd en voorzien van geborstelde metalen lijst met glazen plaat.

In zeer goede staat verkerende ets.

Niet of onleesbaar gesigneerd

Alle items van deze kunstenaar(41)
Geplaatst door  woerro
FA. (36)

2079 verkochte items
28 cm
36 cm
18 cm
18 cm
Dit item is verkocht voor 34,50(Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:31-07-2020 om 12:06
Eindtijd:03-08-2020 om 20:05
Biedingen (10)
Smitje
01 aug. / 13:53
€ 30
19Grauwe48
01 aug. / 13:53
€ 25
Smitje
01 aug. / 13:53
€ 25
19Grauwe48
01 aug. / 11:12
€ 20
Smitje
31 jul. / 13:57
€ 15
19Grauwe48
31 jul. / 13:57
€ 10
Smitje
31 jul. / 13:57
€ 10
19Grauwe48
31 jul. / 13:36
€ 5
Femken
31 jul. / 13:28
€ 3
Smitje
31 jul. / 12:23
€ 1